Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Sorstárs férfiak! A feleséggem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sorstárs férfiak! A feleséggemmel már jó ideje megromlott a viszonyunk, szinte már csak lakótársak vagyunk. Van három gyerekünk. El akarom hagyni a feleségem, albérletbe fogok költözni. Vajon hogyan lesz később?

Figyelt kérdés
Eddig nem beszéltünk arról, hogy külön utakon folytatjuk, de a mindennaposak a beszólogatások, veszekedések, nem akarok így élni. Bejött a képbe pár hónapja egy nő, aki iránt komoly érzelmeket is táplálok. Hogyan vészeltétek túl a kezdeti időszakot, hogy nem lehettek ott a gyerekeitekkel minden nap? Kitartottatok azóta is a szerelmetek mellett? Az exfeleségetek mindenhol keresztbe tett? Csak olyanok írjanak, akik ilyen vagy hasonló helyzetben voltak vagy vannak.

2021. júl. 25. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Nem voltunk házasok, de hasonló volt. Egyre agresszívabb lett a barátnőm. Megismertem valakit, akivel kedveltük egymást. A tisztesseg kedvéért lezártam és a kapcsolatom megjavítasára próbáltam koncentrálni. Két hónap múlva költözött az új párjához. Képzelheted, hogy éreztem magam.
2021. júl. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Milyen idősek a gyerekek? Nálunk az utolsó gyerek születése után kizárólag a gyerekekről szólt a házasság, a kisebbik nagyon sokat volt beteg azért a nap 24 órájában ennek megfelelően éltük az életünket. Szerencsére meggyógyították és utána reménykedtem hogy rendeződik a helyzet, de nem így lett. Évekig semmi intimitás nem volt közöttünk, de mivel a volt nejem elhízott így nem is kívántam. Amikor a legkisebb gyerek 10 éves lett akkor kezdeményeztem egy beszélgetést, közöltem a nejemmel hogy számomra ez így nem jó és folytassuk külön. Kapásból támadt, hogy van valakim és mekkora szemétláda vagyok. Amikor biztosítottam afelől, hogy mind a házat, mind a GYT összegét biztosítom felé amíg a gyerekek tanulnak, akkor megnyugodott. A gyerekfelügyelet természetesen magának akarta, ragaszkodott hozzá, hogy ő diktáljon, de az ellen nem volt kifogása hogy találkozzam a fiaimmal, de a házba nem tehetem be a lábam az engedélye nélkül csak ha éppen javítani kell valamit. Ha a feleséged és a családod egy másik nő miatt hagyod el azt a gyerekek nehezen fogják feldolgozni, esetemben ez nem így történt, a szétköltözés után bő 1 évvel lett új kapcsolatom.

Fontos hogy úgy állapodjál meg a nejeddel, hogy a gyerekek emiatt ne sérüljenek, ne legyen költözés és felesleges vita azon ők mit szeretnének. Üljetek le velük és beszéljétek meg!!!

2021. júl. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, amiért elhagynám a gyerekeimet.

Minimum kiharcolom a váltakozó hetű láthatást. Ha ez nincs, inkább maradok.

2021. júl. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 1Léna ***** válasza:
23%

Problémák minden kapcsolatban vannak.

A párkapcsolat a gyermekek vállalásával sok változáson megy át, komoly kihívás mindkét fél számára.

Három gyerekkel sok változáson megy át mindkét fél. Fontos a párkapcsolat jó müködése érdekében a szülők számára az kettesben tőltött idő. A közös életútjuk rendszeres újratervezése a párkapcsolatot képes megerősíteni. Fontos egymás érzéseire, igényeire figyelmet fordítani.

Lehet, hogy egyszerűnek tűnik egy új kapcsolatba menekülni, de ezzel azt fogja bevallani önmagának, hogy kudarcot vallott. Lehet tényleg nagy feszültség önök között, ami megoldhatatlannak tűnik, és lehet, hogy az is, de vannak olyan segítők akik ilyen helyzetekben segítséget nyújtanak, azok számára akik szeretnék a maguk és gyermekeik érdekében a kommunikációt, a kapcsolatot helyreállítani. Ilyen pl.: 2=1

2021. júl. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!