Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egyet értettek e? Ahol két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyet értettek e? Ahol két gyerek van válásnál ott miért nem feleznek?

Figyelt kérdés

Miért az anyuka vagy az apuka kapja automatikusan mind a kettőt.


Nem lenne logikusabb, hogy az egyik az egyiket a másik a másikat nevelje.

Akkor mind a két gyerek felnőhetne úgy, hogy a következő kapcsolatból lenne egy testvére egy működő családban.


Tudom hogy evvel kapcsolatban erősek az érzelmek, de a fenti esetben csak egy gyerekről mondana le mindkét szülő, és nem az lenne hogy az egyik mindkettőről a másik meg egyikről se.



2021. aug. 7. 14:35
A kérdező szavazást indított:
Az egyik szülő kapja mind a két gyereket.
Felezzenek.
48 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%

Te le tudnál mondani valamelyikről? És ahol 3 van?

A tesókat amúgy sem választanám szét.

2021. aug. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%
Én nem örültem volna, ha a szüleim szétmennek és még a testvéremtől is elszakítanak.
2021. aug. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

1. Ahol három van ot 1-2 az elosztás.

Jóbb egyről lemondani mint kettőról.

2021. aug. 7. 14:40
 4/30 anonim ***** válasza:
95%
Jézusom, a gyerekek nem tárgyak, hogy felezünk könyörgöm🤦🏼‍♀️ ez viccnek is rossz. Egyértelmű, hogy miért maradnak mindkét gyerek egy szülőnél. Ha neked ezt nehezedre esik megérteni, akkor ott bajok vannak.
2021. aug. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

4. Akkor légy szíves magyarázd el nekem!

Mert én tényleg nem értem.

2021. aug. 7. 14:43
 6/30 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem jó a kérdés. Meg 1 gyereknek jobban meg lehet adni dolgokat, mint 2-nek 1 fizetésből. Az a gyerekekkel is kicseszés, hogy együtt maradnak, de közben meg semmire nem telik. Biztos nagyon boldogok együtt a cukros vizes kenyér felett, ha meg egyik ide, másik oda került volna, akkor lenne normálisan minden.
2021. aug. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
95%

Butaság, ez egy olyan ügy, ahol nem működik a matek.


Nem, egy szerető szülő nem mondana le egyetlen gyerekről se. Hiába "kap" egyet, ha elveszít egy másikat. Ez nem kompenzál. Másrészt lehet az egyik szülőnél nem is lennének jó helyen a gyerekek, így miért kéne automatikusan kapnia egyet?


Emberekről van szó, nem tárgyakról.

2021. aug. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
83%
Ezért kéne előbb anyagi biztonság, hogy ne emiatt kelljen szétválasztani a gyerekeket.
2021. aug. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
8. Magyarországról beszélük könyörgőm nem Németországról ahol egy szülő is ki tudja fizetni két gyerek tanulmányait és még marad is neki.
2021. aug. 7. 14:52
 10/30 A kérdező kommentje:
7. Ahhoz képest a legtöbb elvált apukának le kell mondania mind a kettőról.
2021. aug. 7. 14:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!