Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan tud elválni egy 42...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tud elválni egy 42 éves nő, ha rossz a házaságuk és a férj nem akar elválni vagy válás akadályba ütközik?

Figyelt kérdés

2021. aug. 17. 09:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Beadja a válokeresetet
2021. aug. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
99%

Senkit nem érdekel, hogy a férj akar-e válni vagy sem, elég az egyik fél akarata. Maximum kicsit hosszabb, mintha minden közös megegyezéssel történne.

Milyen egyéb akadályba ütközik?

2021. aug. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Akadály max. a vagyoni elosztásban lehet, de ha nem sikerül megoldani közösen, akkor ott is a bíróság dönt. Igaz, így hosszabb az egész eljárás.
2021. aug. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
#terhesség ???? Úgy valóban jóval nehezebb lesz elválni...
2021. aug. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem lesz könnyű! Készűlj fel! Ügyvédet fogadj megéri!!! Én nem fogadtam és még a fiamat is elperelte tőlem az a retek :( !
2021. aug. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Mediátor segítségét is igénybe lehet venni, ennek járj utána. Sokkal nehezebb ha megegyezés nélkül kerültök a bíróság elé,az ügyvédek pedig (vissza)élhetnek a helyzettel és anyagilag jól lehúznak.Ráadásul még jobban elmérgesedhet a helyzet a tárgyalások alatt.
2021. aug. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
Fogadsz ügyvédet, beadod a keresetet. Nem kívánságműsor, ő akar-e. El fognak választani.
2021. aug. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen elválasztják őket.


Az miért fontos, hogy a nő 42 éves?

2021. aug. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem a hosszabb házasságra utal a korával a kérdező.
2021. aug. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%
Most való félben vagyok. A boszorkány nem akar mert élősködők csak rajtam a mai napig, mivel nem hagyom ezért sajnaltatja magát. Nem egyszerű az biztos. Hosszú lesz de megéri mert egy megélhetési nő. Annyiban tisztelem hogy a gyermekeim anyja, nagyobbik gyerekem velem marad a kisebbik az anyjával és még gyerektartást sem kell fizetnem. Azt mondta: így mi lesz velem? Anyagiakban függ tőlem! Pénzéhes pirannya!
2021. aug. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!