Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Meguntam a férjem, mit csinálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meguntam a férjem, mit csináljak? (Több lent)

Figyelt kérdés
43 éves nő vagyok, a férjemmel már teljesen elhidegült a kapcsolatom, már nem élünk házaséletet sem. Én már találtam egy új férfit, o jóval fiatalabb nálam, 30 éves és a munkatársam, már többször voltunk is együtt. Csakhogy van egy 13 éves kisfiam is, és nem szeretném ha ő inná meg a levét ha elvárunk. Nem tudom mit csináljak.

2021. aug. 23. 08:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
39%

Ebből már jól nem jössz ki. Mivel nő vagy, bármelyik újjadra találsz pasit szexre. Most szét dugatod magad, de értéked az gyakorlatilag nulla. Mindenki csak az ingyen szexet látja benned, pár év múlva már az 50-hez közelítesz. Addig kellesz bárkinek is, amig kitárazhat benned, nagyjából ennyi is az értéked. Leállsz 30 éves gyerekekkel hemperegni. Be is áraztad magad.


Tudjuk, mindenről a galád férjed tehet, na meg a 30 éves szeretőd!

2021. aug. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%

Szüleim addig nem váltak el csak papiron, amig meg nem lett a diplománk. Addig kitartottak egymás mellett együtt élve.

Mert akárhanyszor elment volna apa mint vmi murphy akkor ütött be mindig a krack nálunk gyerekeknél olyan problémák amik tipikusan elhanyagolt gyerekekre jellemzők.


En mint a gyerekük meg elmondanám, hogy inkább össze se jöttek volna. Én már 2 évesen olyan traumákon mentem át ami egy eletre szóló lelkiséruléseket okozott. Olyanokat veszekedéseket láttam ugy, hogy kozben a macim fogtam, hogy anyám már elájult a veszekedesben, es apa vitte ki a csaphoz, aztan anyám fizikailag is bántalmazott engem nem gyengén, apám maximálisan lesz.rt, hanyagolt, a pasikhoz tinin hozzá se mertem szólni, folyamat párkapcsolati kudrcaim voltak etc.


Szóval ennyit a válásokról kesőbb..le se kellett volna oda szuletnem és mindez ertelmiségi csaladban, mindkettő vállalkozó karrierista nem egy "kisemberek"

2021. aug. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
31%
Ja még annyi, hogy ultra buta is vagy mellé. Munkatárssal dugsz? Azt nem tudtad hogy házinyúlra nem lövünk? Sebaj, majd bukod a munkahelyed is. Gondolom munkahelyről extra kényelmes volt találni szexre valakit. Hát, legalább a 30 éves lovagodból Istent csináltál! 😆
2021. aug. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%

13 évesen már nem olyan kicsi, és oké, hogy kamaszkor meg satöbbi, de azért már jobban el lehet vele beszélgetni, mint mondjuk 3 évesen.

Én is csatlakozok a #2-höz, a szüleim ugyan nem traumatizáltak ennyire, de kamaszként már vártam, hogy mikor válnak el végre. Hidd el, attól még, hogy nincs durvulás, a gyerek látja, hogy nincs minden rendben. Neki az rosszabb, mint az, hogy külön éltek, de boldogan.


Szóval én elválnék a helyedben. 43 évesen még nem arról van szó, mint 83 évesen, hogy most már minek váltani. Még simán leélsz ugyanennyi évet, ezt biztos a gyerekre hivatkozva egy rossz házasságban szeretnéd tölteni?

2021. aug. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
40%

Minta anya és mintaember vagy:)

Férjed mellett kefélsz és annyira nincs gerinced, hogy elválj mielőtt megteszed.

2021. aug. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
33%
Mivel ő nő megteheti. A gyk népe csak a férfiakat ekézi, nem tudtad?
2021. aug. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
36%
9-esnek nagyon igaza van. Istenítik itt a ribizlit.
2021. aug. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
36%

Gyk sponsored by she.hu


Én élvezem ha ekézhetem őket. Sok szerencsétlen itt éli ki a fantáziáját hogy jó nő. Közben meg egy 80kg-os pofázógép. Még a hideg is kirázna ha egy ilyennel kellene egy fedél alatt élnem...brrrr

2021. aug. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
71%
Úgy gondolod hogy egy 30 éves férfi hosszú távra tervez veled? :D
2021. aug. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%

A gyerek nem a válást sínyli meg, hanem azt, hogy a szülők acsarkodnak egymással. Ha békésen el tudtok válni úgy, hogy a gyerek közben tudja, attól, hogy a szülők egymás közötti kapcsolat más, az ő kapcsolata az anyjával és az apjával még ugyanolyan, nem fog sérülni. Az is megoldás, hogy nyitott házasságban éltek, ha egyébként jól bírjátok egymás közelségét, de a gyerekkel akkor is tisztázni kell, hogy a ti házasságotoknak a része, hogy külön programjaitok és külön kapcsolataitok vannak.

Amitől a gyerek sérülni fog: ha ti akár házasságban, akár elválva acsarkodtok egymásra, ha elhazudjátok a gyereknek a házastársi hűséget, vagy ha hagyjátok, hogy a gyerek diktálja a szexuális életetek feltételeit (mert ebből a gyerek azt tanulja, nem kell mások intimszféráját tiszteletben tartania).

2021. aug. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!