Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Langyos kapcsolat és folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Langyos kapcsolat és folyton masrs vagyok de anyagilag mínusz alá mennèk és rossz lenne mit tegyek?

Figyelt kérdés

Jah mindkettőnket mínuszba tenném így sajnos .....

de néha felébredni sincs kedvem hogy így kell éljek szerelem és érzések nélkül


2021. aug. 25. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Én is kínlódtam évekig, majd léptem. Most csóróskodom egyedűl...
2021. aug. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezért ne úgy építsd fel az életed, hogy csak mással tudj boldogulni.
2021. aug. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Csak én nem értem a kérdést?
2021. aug. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Folyton a Marson van de drága a Wi-Fi
2021. aug. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
A szerelem nem fog boldoggá tenni, bármit is hiszel most. A kezdeti lángolás mindenkivel végetér, és marad a langyos..... Hogy micsoda, az rajtatok múlik. Lehet fhosh, ha csak várod a csodát és másoknak udvarolsz meg kifele kacsingatsz. Vagy lehet az szeretet, tisztelet, barátság és minőségi szex, ha mindketten tesztek bele. Egymás felé kell fordulni, és egymást kell boldoggá tenni. Amíg te nem teszed őt boldoggá, csak megcsalni vágysz, addig tőle mit vársz cserébe? Legfeljebb ugyanerre vagy jogosult.
2021. aug. 26. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem válni akkor kell, hogy ha már az egyedüllét is vonzóbb, illetve, ha majd meglátod a volt párodat mással, akkor úgy érzed, hogy nem sajnálod, hagy vigye...
2021. szept. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!