Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ki járt még úgy, hogy elváltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki járt még úgy, hogy elváltak a szülei, de a szülők új kapcsolata, házassága sem bizonyult jónak, és a szülők utólag megbánták a válást?

Figyelt kérdés

A szüleim 2017-ben váltak el. Anyukám nyújtotta be a válókeresetet, mert szerelmes lett egy másik férfiba. Úgy érezte, az a legsportszerűbb döntés, ha felvállalja az új kapcsolatot.


Édesapám a válást követően közel 1 évig volt egyedül, mire új párt talált.


Csakhogy azóta mindketten csalódtak, meg is jegyezték, hogy az új kapcsolat sem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.

Mint utólag kiderült, Anya jelenlegi férje nemcsak betegesen féltékeny, hanem buta és közönséges is. Apa mostani felesége pedig anyagias és irányításmániás természetű.


Más is jár hasonló cipőben?



2021. szept. 1. 18:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Nálam mindkét szülő megbánta a válást. Anyám újból férjhez ment, de az is válással végződött. Apám belebetegedett a válásba, és hogy csak kéthetente láthat minket a hugommal, két hónap alatt elvitte a rák. Anyám azóta is borzalmasabbnál borzalmasabb fickókat fog ki...
2021. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Az gyakoribb szokott lenni, hogy csak az egyik fél bánja meg.
2021. szept. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%

Parkapcsolatra alkalmatlanok. Felesleges megbánni olyat, ha nem megy A-val, de utana B-vel sem, akkor visszasírjuk az A-t.

Ha valaki addig sem jut el agyban hogy marpedig sem A-val sem B-vel nem volt jo, es igy jartam most, az mégcsak nem is fejlődőképes.

2021. szept. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
35%
A lepontozok mindannyian mehetnek hátrafelé az életben felőlem;)
2021. szept. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

1. válaszoló, őszintén sajnálom. :(


3-as válaszoló, az biztos, hogy ha az elsővel nem működött, akkor biztos, hogy az új kapcsolat sem lesz felhőtlen, pláne úgy, hogy a kor előrehaladtával egyre rigolyásabbá válik az ember.


Köszönöm a válaszokat!

2021. szept. 1. 20:19
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Első vagyok, köszönöm!

Igazából ez a dolog nagyon ranyomta a bélyegét az életünkre a hugommal, ezért is vagyok úgy, hogy ha egyszer meghazasodok, csak legvégső esetben válnék el. A szuleimnél simán menthető lett volna, konfliktuskezelés 0 volt, főleg anyám részéről. Inkább alkudjak meg egy kapcsolatban, bizonyos szintig, minthogy utána a gyerekeim, meg a volt férjem (indokolatlanul) igyák meg a levét. Várom a lepontozást.

2021. szept. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
21%
nem voltak szüleim de kutyát nem érdekli, a gyenge emberek nyavalyognak csak, az élet nem igazságos, senki sem egyenlő eséllyel indul .
2021. szept. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

6-os válaszoló, ezen nem lehet csodálkozni.


Őszintén szólva én a házasság intézményében sem bízom a szüleim válása óta.. Ezen kívül nagyon sok jónak hitt kapcsolat ment tönkre a közelemben.. Úgy gondolom, nem a papír tart össze két embert.


Az én szüleim esetében is menthető lett volna a dolog, csak mindkettő kötötte az ebet a karóhoz, nem akarták megoldani a problémát. Az újdonság varázsa ugyebár.. Csak azzal nem számolt egyik sem, hogy beeteti majd őket az új párjuk.. Az elején minden szépnek és jónak tűnt, aztán jött a feketeleves.. Válni viszont egyik sem mer, félnek attól, hogy anyagilag nehezebb lenne a helyzetük, illetve a magánytól is tartanak.

2021. szept. 1. 20:45
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Kicsit a Crazy, stupid love című film jut eszembe. :) Ha nem láttad nézd meg. Nem tudom mennyire életszerű mondjuk. Az én szüleim is elváltak, mindketten szar kapcsolatban vannak, de szerintem nem sírják vissza egymást. Viszont a párom szülei mind a ketten azt mondják, hogy egymás legnagyobb, örök szerelmei, de egyszerűen nem működtek. Most egyszerre meg se lehet őket hívni, úgyhogy két külön partit kell tartani miattuk akármi van...
2021. szept. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Oh, sajnálom. :(


Nem láttam még a filmet, de majd megnézem.


Köszönöm, hogy válaszoltál!

2021. szept. 11. 17:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!