Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás kisbabával megcsalások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás kisbabával megcsalások miatt? Volt így valaki? Meddig tűrtél, mikor mondtad hogy elég? Egyáltalán hogy tudtad meg?

Figyelt kérdés
2021. szept. 11. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
A zero toleranciarol nem hallottal meg. Miert kene ezt elturni?
2021. szept. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincs senki?
2021. szept. 11. 14:03
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Ki nincs? Aki azt válaszolná amit hallani akarsz? Hogy el kell tűrni a félrelépéseket? Attól tartok ilyen női válaszoló nem lesz. De incel pajtásaid majd biztos írnak a nevünkben hogy ez természetes, főleg terhesség alatt, nézd el szépen.
2021. szept. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs.. Itt elérte a célját...lehet szidni a nőket kb.
2021. szept. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Ezt miért kellene tűrni? A gyerek itt nem tényező, sőt ilyen kapcsolatban neked sem kellett volna vállalni..

Nem kell gondolkozni, ő társad sosem lesz, tovább kell lépni.

2021. szept. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Még nem váltunk, de már nagyon betelt a pohár. Pár hónapja tudtam meg, hogy viszonya van a férjemnek, Messenger üzeneteiből. Hazudozik a nőnek is össze vissza, hogy köztünk már nincs semmi intimitás, alig beszélünk, sose főzök semmit, éheztetem... holott ebből egy szó sem igaz. Mikor először láttam az uziket, mondtam neki, de letagadta, hogy bármi is lenne, kimagyarázta. Azóta is nézem ha alkalmam adódik rá, de már nem szólok semmiért, jobb így hogy meg tudom nézni és tudom a dolgait, amiket eltitkol előlem. Elvileg le akar lépni vele, én már azt várom de nagyon, hogy húzzon el vele aztán vissza se jöjjön. Igazából már csak megjátszom én is neki a szépet, mintha nem tudnék semmiről, mert már nagyon kíváncsi vagyok mit akar ebből kihozni. De remélem max. 1 hónap és mennek valamerre, mert már nem sokáig bírom én se. Azért sem teszem lapátra, hogy őszinte legyek mert félek tőle, kissé agresszív, nem tudom meddig tudna elmenni. Hiába beadnám a válást, mindennel keresztbe tenne nekem, amúgy sem egy rövid folyamat, addig meg egy fedél alatt kéne éljek vele, és addig is pokollá tenné az életemet. Úgyhogy azért is vagyunk most még ebben a helyzetben, és várom mikor fog magától elmenni a csajjal. Úgyhogy szívem szerint eddig tűrtem. A gyermekünket sajnálom csak, hogy valószínűleg csonka családban kell majd felnőnie, nem így képzeltem el az életünket egyáltalán. De aki szar ember, az az is marad. És nem az a legnagyobb bajom, hogy megcsal, persze az is bánt, de inkább az fáj, hogy képes a szemembe hazudni napról napra, hülyének nézni, holott többször kérdőre vontam, és kértem beszéljük meg normálisan, de tagadja bármit is mondok neki, és nem képes velem nyíltan, őszintén beszélni. Ennyire semmibe veszi a gyereke anyját. Arra elég tökös, hogy két nőt d*gjon, de hogy őszinte legyen bármelyikünkkel az már nem megy neki. Bár azt le is sz*rom, hogy neki mit hazudgál, de legalább ennyivel tisztelne, hogy bevallja de annyi vér már nincs a pucájában.
2021. szept. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Leveltetu ***** válasza:
63%
#6 Ha azt szeretned elerni, hogy hamarbb eltunjon, akkor idegesitsd olyan hetkoznapi dolgokkal mind peldaul a szemetlevives, porszivozas, vidd a gyereket a jatszoterre, miert most jottel haza, akartam volna menni kormoshoz, vidd nagybevasarloba es tolts annyi idot amennyit csak akarsz (ruhelljuk ha minden szart vegigneztek, de foleg ha mindent meg is kerdezel, hogy ez jo vagy az jo) meg hasonlo dolgokkal, nem hisztizni csak allandoan erezze azt a nyomast ami kibillenti a nyugalmabol es folyamatos nyomast gyakorol az egojara. Garantalom, hogy 2 het mulva rohanva fog megszokni ha tenyleg olyan amilyen.
2021. szept. 14. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem 5 éves volt a fiam amikor konkretan kiderült, bár előtte is volt már de nyilván hazudott és csak ezt tudtam rábizonyítani a legutolsót. Nyilván szörnyű volt egy világ omlott össze bennem. Cirkusz volt, egyebként én zaklatásért a végén feljelentettem. Bár "csak"üzenetekben mocskolt de nekünk az is rossz volt hogy egy helyen kellett dolgoznunk, plusz még a szerető is. Nem ismerjük hogy mennyire agresszív lehet a párod. Ha van szülő én azt is mondanám költözz oda egy időre amíg tart a válás. Nyilván maradhatsz is de azert azt tudd hogy állandó veszekedésben élni (amíg tart a válás egy fedél alatt) az még szörnyűbb. Az utolsónak igaza van egyebkent :) legyél igazi sárkany. Na akkor futhat a nőhöz. De legalabb azzal azt éred el, hogy ő lépett ki, nem fog téged annyira okolni. Azt hogy hazudott neked, mind hazudik. Legalabbis a nagy többsége. Sunyik, gyávák és még te vagy a hibás. Ettől még lehetsz boldog majd mással. A gyereked lehet hogy csonka családban nő fel, de legalabb boldog lesz az anyukája ami sokkal jobb mert a gyerekek megérzik hidd el. Nekünk kb 5 év kellett hogy normális hangnemben tudjunk beszélni a volt férjemmel és nem rajtam múlott. De legalább már értelmesen lehet vele beszélni. Rossz volt, sok idegesség de még így is sokkal jobb mint ha vele maradok. Ja és én először meg akartam bocsájtani hogy a család a fontos de ő szerelmes lett. Aztán kb 4 hónap után lezártam magamban mindent. Na akkor meg ő jött. Nyilván innentől kezdve én voltam minden céda aki a családot eldobja. De nem mentem vissza. Továbbléptem. De utólag tudom hogy nem is tudtam vna megbocsájtani neki ha vele maradok, nem bíztam volna benne többet.
2021. szept. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

6: #7 Köszi a tippet, de őt ezek annyira felidegesítenék, hogy biztos én járnék rosszul.

#8 Sajnálom, hogy így alakult nálad. Nem nagyon tudok kihez menni, meg nem is szívesen hagynám itt neki a lakást, hogy majd ide hozzon mindenféle jött mentet. Pont ezért nem adom be a válást, hogy ne veszekedjünk, higgye csak azt, hogy minden oké, nem tudok semmiről. A gyerek miatt nem akarok feszültséget, ő ne érezzen ebből semmit. Évekig meg úgy sem lesz ez a helyzet, mert elég szerelmes a nő, és nagyon féltékeny rám az üzenetek alapján, így szerintem hamarosan lépni fognak. Én meg kivárom.

Jól tetted, hogy nem fogadtad vissza. Szerintem nálunk is hasonlóan fog alakulni, elmegy aztán pár hónap múlva, vissza akarja majd könyörögni magát. Nem akarom kifejteni, hogy miért gondolom így, de az a lényeg, hogy az a nő nagyon rossz választás, és nagyon megfogja bánni, csak akkor már késő lesz, és akkor én leszek hasonlóan, mint nálatok a "rossz" aki nem képes megbocsátani és eldobja a családját. A te exed is hasonló mentalitású lehet mint a férjem, hogy mindig a másikat hibáztatja. :)

2021. szept. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
8as vagyok. Én anno nagyom dokat olvastam a megcsalas pszihológiaja stb. Az ő "szerelmük" csak illúzió. A titok, a vágyakozás,lopott pillanatok tartja életben. A hétköznapokban meg ugyanolyan büdös a lába :) én azóta már találtam egy párt, közös kislányunk 3 éves. Nem bantam meg egyáltalán, már látom hogy nem illettünk egymáshoz. Én bíztatlak hogy ügyesen csináld csak tudom hogy tudat alatt idegesíti az embert, nyilván el is szomorít a helyzet. De pl ha titokban kivársz és ha a nyakaodn marad mit csinálsz ? Akkor is borítani kell, mert neked nem fog már kellenni. Valahogy okosan próbáld meg, nyilván nem ismerem a környezetet de légy résen mert bosszúból ki tudnak fordulni magukból ezek a pasik !
2021. szept. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!