Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tanácsért jöttem, a férjem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Evettke13 kérdése:

Tanácsért jöttem, a férjem és én 5ev házasság után pár hónapja el váltunk van egy közös 4 éves kislanyunk. A volt férjemnek elmondása szerint van egy komoly kapcsolata de én vissza akarom szerezni Ot ?

Figyelt kérdés
Elmondása szerint van egy komoly kapcsolata,de amikor telefonom beszélünk mindig a saját kis sérelmeihez lyukadunk ki ebből gondolom h ő még nem dolgozta fel a vàllástigy alapból nem lehet szerintem komoly kapcsolatot kezdeni. Nekem azt mondja h nem akarja újra kezdeni de arra fogja h van egy elve h Exszel nem kezdi újra. Van valakinek valami ötlete h h lehetne hozza közelebb kerülni kevésbé gyerekes módszerrel,h lehetne vele megértetni h az elve rossz mert nem 16 éves tinik vagyunk akik csak szakítottak hanem egy család voltunk és van egy gyerekünk. Egyébként a kapcsolatban mindenki hibázott én is ő is , de én úgy érzem meg tudtam neki bocsájtani, azt mondja h ő is de szerintem ez nem így van,mivel tényleg mindig ahhoz lyukadunk ki h én mit tettem vele és én csak folyamatosan kérem a bocsanatott, gyereken keresztül zsarolni és társait nem akarom! Legyszi valaki aki járt hasonló cipőben adjon ötletet,egy városban élünk ,általában hétvégén jonn a gyerekért

#család #válás #Ex vissza szerzése #Vajon szeret még
2021. okt. 6. 08:10
A kérdező szavazást indított:
Hagyjam a picsaba tényleg komoly kapcsolata lehet
3 hónap alatt nem tudott elfelejteni és komolytalan a kapcsolata
Megéri küzdeni
Lehetetlen lépjek túl
45 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Felejtsd el, mármint hogy újra összejössz vele, ennek vége. Még ha sikerülne se tartana sokáig, elvesztegetett idő.
2021. okt. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
Teljesen mindegy, hogy van-e kapcsolata, vagy nincs. Ha össze is jönnétek, előjönnének más problémák. Nem véletlenül jutottatok el a válásig. Ha harmadik fél miatt, akkor van neki. Ha csak kamu, akkor meg valami miatt kitalálta. A lényeg, hogy együtt nem lenne jobb a helyzet. Sajnálom, hogy így alakult! 😔 De jobban jártok, ha tovább lépsz!
2021. okt. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Engedd el.
2021. okt. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

Lépj túl rajta. Olyan után ne fuss, aki nem szeret annyira, hogy legalább megpróbáljátok. Nehéz, de inkább zárd le ezt az 5 évet, és kezd új életet. Különben a következő 5 éved depresszióba fog hajtani.

Van egy gyermeked. Koncentrálj rá. Ő sokat fog segíteni lelkileg. Adj magadnak fél évet, ne foglalkozz az exeddel. Figyeld meg, fél év múlva egészen másképp látod a helyzetet. Addigra tisztul a kép előtted.

2021. okt. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Válás előtt kellett volna rendbe hozni, mivel a válás a kapcsolat csődjét jelenti, semmi értelme hogy újra próbálkoz nála, nem vagytok egymáshoz valóak.
2021. okt. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
gyerekkel foglalkozz, ne mások kapcsolatával.
2021. okt. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
Én azért megpróbálkoznék egy párterápiával. NEM feltétlenül azért, hogy újra kezdhessük, hanem hogy ne sérelmekkel zárjunk. A gyereknek normális mamára és papára van szüksége.
2021. okt. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
7# Ki az, aki utólag szán erre időt? Még a kapcsolatok alatt sem nyitnak e felé.
2021. okt. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
Legyen benned tartás és engedd el ezt a kapcsolatot! Annyi férfi van a világon, tényleg ennyire leakarsz süllyedni?
2021. okt. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%

Az exem is ezt játszotta el. Előbb szakított és elköltözött a gyerekkel, majd amikor látta hogy alakulóban van egy új párkapcsolatom, elkezdett nyitni és győzködni, hogy próbáljuk meg újra a gyerek miatt. Annyira elrugaszkodott a valóságtól, hogy már lakásokat kezdett nézni egy közeli városban, ahol összeköltözhetünk.

A fejében teljesen természetes volt, hogy ő szünetre megy és utána minden úgy folytatódik, mintha semmi nem történt volna.

Miután elutasítottam, teljesen begőzölt és visszaköltözött a szüleihez.

2021. okt. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!