Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megcsaltam a feleségemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a feleségemet, adjam be rögtön a válópert?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk hosszú évek óta házasok, ezért döbbentem rá, hogy mekkora baromságot csináltam, rohadtul szégyellem magam.

Nyár óta nem sokat beszéltünk egymással, ami nekem rohadt szarul esett. Egyedül éreztem magam és egy idegen nőnek öntöttem ki a lelki problémáimat.

Ilyen még sosem történt velem, teljesen kész vagyok, nagyon megbántam, de nem akarom, hogy hazugságban éljen tovább. Nem szeretnék válni, de nem tudom ezt megemészteni.


2021. nov. 16. 14:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Beszéld meg vele, illetve h megbántad. Aztán kiderűl, hogy emészti meg, kell-e válás.
2021. nov. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
16%
Nem kell kiderülnie. Hallgass róla, és probléma megoldva. Ne legyél hülye.
2021. nov. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
Mi lenne, ha őszinte lennél vele? Majd együtt eldöntitek.
2021. nov. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
62%

Ha az én férjem lennél, nálam igen, adhatnád be. Semmilyen indokot nem fogadok el erre, és nem is fogadtam el. Lehet megkövezni miatta, de nincs többé gusztusom ilyen tett után senkihez sem.

A feleséged lehet nem így áll ehhez a dologhoz. Kérdezd meg tőle. Sokan elnéznek mindent, azt is ha a fejükre szarnak.

2021. nov. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom visszaforgatni, de már minden beszélgetést töröltem, hogy ne is emlékezzek rá, miket írtam neki.
2021. nov. 16. 15:05
 6/24 anonim ***** válasza:

Nem értem. Lefeküdtél vele, vagy csak kitárgyaltad a házasságodat chaten?


Az is gáz, de ez még talán javítható.

2021. nov. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Napok óta vívódom, hogy elmondjam-e neki, hogy beszéltem más nővel, de nem akarom, hogy ő is viselje a lelki terhét ennek.
2021. nov. 16. 15:07
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem feküdtünk le, nem is találkoztunk.
2021. nov. 16. 15:08
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem értem miért akarsz válni?
2021. nov. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
Ó te balfax... Legalább megdugtad volna. Ha nem történt semmi minek jössz ide picsogni?
2021. nov. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!