Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha most visszalépünk a válástó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most visszalépünk a válástól, legközelebb csak 1 év múlva adhatjuk be újra a keresetet?

Figyelt kérdés

Beadtuk a válópert, a feleségem meggondolta magát, és az anyagiakkal akar meggyőzni engem is. Azt mondta a bíró, ha visszalépünk, legközelebb csak 1 év múlva adhatjuk be újra a keresetet.

Tényleg csak egy év múlva adható be újra, vagy csak azért mondta, hogy döntsük el most és ne húzzuk?

Én nem találtam erről semmit, hátha valakinek van tapasztalata.



2021. nov. 23. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
A kérdés az hogy te mit akarsz?
2021. nov. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Ez a bíró mondjon le….
2021. nov. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem szabad visszamondani. Ha beadtátok, oka van. Csak egy évvel tovább nyújtjázok a szenvedést. Esszék túl rajta. Ha nem élték meg külön külön, még elváltként is láthattok együtt felezve a költsêgekez, míg tovább nem tudtok lépni.
2021. nov. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A részleteket nem akarom, mert túl hosszú lenne. A kérdés az, hogy utána tényleg csak 1 év múlva adható be újra?
2021. nov. 25. 18:20
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem. De nem szabad visszalépni. Majd meglátod.



Sok sikert, Zsolt

2021. nov. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!