Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Zavar, ha az exferjed uj neje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, ha az exferjed uj neje anyaskodik a gyereked felett?

Figyelt kérdés
Azert van felesbe a gyerek, mert apa kieroszakolta, anya meg engedett, nem akart evekig tarto harcot, de nem azert mert anya igy akarta. Ő vitte volna a ket gyereket teljesbe. Ezen felallasban zavarna ha apa elkezdene az uj nőjét befogni pótanyának, miután tőled meg elvette hogy ne gondoskodj róluk egyedül? Hogy az uj asszony fozzon mosson vigyazzon rajuk, te meg csinalnad, de jog szerint mar nem lehet azokon a heteken?

2022. jan. 3. 17:51
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Marmint ha annyira akarta, akkor miert nem o gondoskodik roluk?
2022. jan. 3. 17:51
 2/18 anonim ***** válasza:
76%

Kitalálom

A gyerek kedveli az új nőt, neked meg rosszul esik.

2022. jan. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom az új felesége főz és mos a volt férjedre is, szóval fura is lenne, ha a gyerekre már nem lenne hajlandó. Szerintem ez teljesen normális és nem számít anyáskodásnak, hogy ellátja az alapvető szükségleteit a gyereknek amíg náluk van. Nyilván ha az apjuk egyáltalán nem is foglalkozik velük, akkor jogos a kérdés, hogy minek akarta, hogy felesben neveljétek, de ha amúgy csak arról van szó, hogy a házimunka jellegű dolgokat nem ő végzi el, hanem a felesége, azzal nincs probléma. Az az ő dolguk, hogy hogyan osztják fel a teendőket, de ez nem jelenti, hogy akkor az apa már nem is gondoskodik a gyerekekről és minek az neki.
2022. jan. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem semmi rossz nincs abban, ha egy apa nem akarja lexarni a gyerekét és felesben vannak. Ha meg a nő amúgy is mos főz magukra, a gyereknek ne adjon enni, vagy mi? Ez teljesen normális szerintem és jó hogy az apa is foglalkozik a gyerekkel.
2022. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyanez van, ráadásul a fiam odavan a "pótanyáért" mindenben szót fogad neki csak nézünk a volt férjemmel...

Eleinte rosszul esett meg féltékeny voltam de megbékéltem a helyzettel

2022. jan. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Engem az nem zavar ha kijonnek. Az zavar hogy azert valtunk mert szart a gyerekre, mindent ram hagyott. Most persze megoldja igy ugy amugy, anyjat is bevonta. Az esik rosszul, hogy minek vette el, ha megint raba.ssza valaki masra a dolgot, ha en az anyja megcsinalnam. Ha a masodik kapcsolataban legalabb odatenne magat, akkor azt mondom oke. Ha felesbe vegzik a fozest, hazimunkat, nem maszkal el haverokkal hanem otthon kozosen vannak, rendben.De igy csak azt erzi az ember, elvette a gyereket es mas nonek adta az anyja helyett, aki szivesen vallalna mindent. Nem azert szultem, hogy a gyerekeimet anyossal meg egy vadidegen novel egyutt neveljem fel.
2022. jan. 3. 19:17
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
Már így döntött a bíróság nem? Akkor fogadd el a helyzetet főleg ha engedtél is így jártál.
2022. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 peca1000 ***** válasza:
100%

Nem akar gyerektartást fizetni.


Így meg tudja úszni.

2022. jan. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Pótanya vagyok, a párom gyereke nagyon szeret. Annyit tudok, hogy a gyerek anyja ki nem állhat, bár személyesen sosem találkoztunk, azt tudja, amit a nevelt fiam elmond rólam az anyjának. Mondjuk a párommal sem tartja a kapcsolatot csak ha muszáj, és túlzottan a saját gyerekével sem, amit sosem tudtam megérteni. Azt pedig végképp nem értem, miért köpköd rám, ha ő az aki nem törődik a gyerekével pedig megtehetné?
2022. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
9es a te eseted mas ha az anya leszarja a gyereket, de itt nem ez a helyzet. Azert feleztunk hogy legyen anyja apja a gyereknek, de a gyerektartas miatt nem adja. A munkat meg massal vegezteti el, csak hat uj asszony ezt nem erzekeli. Szivesen lesz csicska meg neveli mas gyereket, holott a sajat anya is mindent megcsinalna ha hagynak.
2022. jan. 3. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!