Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi lehet az oka hogy így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka hogy így viselkedem akaratlanul is az ex feleségemmel ? (Bővebb kifejtésem lentebb)

Figyelt kérdés

26éves elvált 1gyermekes apa vagyok. 3éve hogy külön elünk.És nem tudom megmagyarázni miért akarom az ex páromnál elérni,hogy újra szerelmes legyen belém!

Egyáltalán nincs érzésem felé!A kémia az a szenvedély és egyben az összhang is(minden téren!) persze minden egyéb megszűnt köztünk mióta külön élünk.

Még is azt akarom hogy újra úgy nézzen rám mint anno régen.Képtelenség ezt elérni,még is hajt valami hogy talán valami módon hátha!

Közben másba szerelmes.Mással érzi ő jól magát és nem velem!

Talán az egom kényszerít erre?

Mi lehet az oka hogy akaratlanul is igy vagyok ezzel ?


Nincsennek érzéseim iránta ahogy nem félre söpört eltitkolt bármiféle vágyról van szó!


Mi lehet az oka egy férfinál ? Hogy hagyhatnám ezt abba és csak barátként vagy legalább is csak szimplán ex ként tekinteni rá?


2022. jan. 4. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Nem kell minden mondat utan felkialtojelet hasznalni
2022. jan. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az írásjelek helyes használata tényleg megkönnyíti az olvasást.


Amúgy meg valóban az ego.

Na meg lehet, hogy arról volt szó, hogy bár nincs meg a kémia, stb. de azért valamire mégiscsak jó volt, pl. főzött... és ezeket a dolgokat nehezen engeded el, visszasírod, vagy zavar, hogy ezt már más kapja.


Pszichológus segíthet, ha nincs elég önuralom.


Ha közös a gyerek, akkor nyilván a gyerek miatt össze kell fognotok, de az ő élete már másé.


Ill. lehet az is, hogy te nem tudtál továbblépni, és irigyled, hogy ő igen, ez is hiúság, ego.

2022. jan. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy exem használta azt a kifejezést, hogy én nyertem a szakítást. Nem értettem, de a lényege az, hogy az a fél nyer, aki előbb talál új partnert, szerelmes lesz és a magányos ex ezen bosszankodik. Visszaszerezni már nem akarja az exét, de boldognak sem akarja látni más oldalán. Nálad is erről lehet szó.
2022. jan. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te ugyanolyan vagy mint én. Soknidő kellett mire rájöttem, még több idő mire elfogadtam. Nem az exed kell neked,nem.a.szerelmet keresed. Te a családhoz ragaszkodsz még mindíg. Nem tudom máshogy megfogalmazni, a családba vagy szerelmes szerintem.
2022. jan. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy magába, ill. más érdekbe, amit az ex kiszolgált.
2022. jan. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!