Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért teszi ezt??

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt??

Figyelt kérdés

Szóval! Válunk a feleségemmel..(26 éves nő)Közös gyerek 15 hónapos kisfiú.Megbeszeltük,hogy nincs harag és békében válunk!Nem értem miért teszi,hogy a napjába idézeteket rak ki.."Nem önzősèg kilépni a szarból" és társai idézetek.

Nem értem mire jó ez? Békében válunk, megbeszéltük,hogy a gyerek miatt jó kapcsolatot fogunk ápolni!Ha érdeklődők a gyerek után, órákkal később ír vissza,nyilván én vagyok az apja nekem kell keresni!ezzel nincs is baj.csak az ő hozzá állása zavar,mert nem ebben alapodtunk meg.magatól nem küld képet a fiamrol.

Nem értem miért van benne harag?Mindent megbeszèltünk normálisan... Hölgyek a ti valaszaitokra lennék kíváncsi!



2022. jan. 20. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi az oka a válásnak? Valószínűleg nagy benne a harag. Lehet, hogy próbál nyugodt maradni, de az érzelmeit nehezen befolyásolja az ember.

Te is próbálj meg visszavenni. Nem kötelessége egy 15 hónapos mellett egész nap azt figyelni, hogy mikor írsz neki.

2022. jan. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A válás folyamata mindkét félnek nehéz. Lehet hogy megbeszéltétek, hogy békében váltok el, de azért csak van egy bizonyos fokú sértettség mindkét félben. Ő ezekkel az idézetekkel próbálja levezetni az indulatait. Gondolom tudja, hogy olvasod, ez biztos elégtétellel tölti el. Lehet hogy neki így könnyebb elviselni a válást. Ilyen esetekben "az okos enged, szamár szenved" elvet kell alkalmazni, és nem bántani a másikat. Az a legfontosabb, hogy a gyerek megfelelően fejlődjön és mindketten tegyetek meg ezért mindent.
2022. jan. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!🙂
2022. jan. 20. 10:42
 4/11 A kérdező kommentje:
#1 Féltékenység miatt..Sok volt a veszekedés!Én rontottam el!És megértem őt!Csak megbeszéltük,hogy bèkèben..És ezért nem értem ezt! köszönöm a válaszodat!
2022. jan. 20. 10:48
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nyilván tényleg sértettnek érzi magát, és még nehezen lép ki. Ahogy írták, elégtétel.

Adj neki esetleg egy hasonló falragasz-cédulát, hogy ha akarja, tegye ki, hogy "béke velem" "értékes vagyok" meg ilyesmi. Ezek váratlan és más jellegű gesztusok, mint amik eddig voltak, és talán könnyebbé teszik a feldolgozást, könnyebben megnyugszik.


Ha azt kapja tőled, hogy értékesnek látod, akkor talán enyhíti az ego sebét.


Találj ki valamit ezen a pályán!

2022. jan. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5

Köszönöm a válaszodat🙂

2022. jan. 20. 12:33
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Lesz ez még rosszabb is, csak figyelmeztetlek.

Egyébként is te akarsz békében elválni, nem ő. Ő bosszút akar, és fog is állni rajtad. A bosszú eszköze pedig a gyerek lesz.

2022. jan. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7

Ő adta be a pert nem én!Én ekkor kértem még esélyt!Nem adott!Elfogadtam!De megbeszéltük hogy nincs harag!Ezért nem értem!

2022. jan. 20. 14:24
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy nem direktbe neked akar ezzel betenni, becsmérelni, hanem néha elbizonytalanodik, stb. és ezzel győzködi magát, tudatosítja, hogy szar volt, és milyen szuper döntést hozott, hogy ezt megtette.
2022. jan. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
79%
Magyarázza a bizonyítványát.
2022. jan. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!