Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hölgyeim elsősorban hozzátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim elsősorban hozzátok megy a kérdés!Ez miért van?

Figyelt kérdés

Válunk..Közös gyerek is van!

Válóperes tárgyalás időpont megvan.El is költözött a gyerekkel kb 3 hete!A Facebookról minden közös képeket leszedett!És itt jön a kérdés!Miért van még mindíg a férjezett neve kint?És a kapcsolati státusz az,hogy házasságban velem..

Érdekelne ez még miért van így?



2022. jan. 21. 16:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom miért, ha én válnék, akkor biztos nem lenne fent a férjezett nevem se az hogy házas vagyok.
2022. jan. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom elvált 35 éve, és a mai napig a férje nevét viseli. Vannak ilyenek, lehet a te nejed is ilyen.
2022. jan. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azt pont leszrja. Még. Vagy nem akar túl sok kérdezősködést ismerősöktől.
2022. jan. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Miért fáj ez neked? Semmi de semmi jelentősége nincsen. Majd leveszi. Különben sem váltatok még el hivatalosan. És lesz még pár tárgyalás mire meg fogtok tudni egyezni. Ez minimum fél év.
2022. jan. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Anyám is megtartotta anno a férjezett nevét

És sztem van annál nagyobb problemaja is hogy megváltoztassa a családi állapotot

2022. jan. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekli mi van kiírva fb-on.
2022. jan. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Semmit nem jelent, egyrészt még törvényesen nem váltatok el, màsrészt válás után is megtarthatja a nevét ha akarja, hacsak nem vagy akkora bunkó, hogy hivatalosan ezt megtiltod neki. Elvileg kötelezheted hogy ne használja a nevedet ha ennyire zavar, nézz utàna a jogi részének. De akkor meg eleve minek vetted el ha ezt is sajnálod tőle.

Mi nem tervezünk válni, de ha úgy lenne, Én se cserélném vissza, macerás gyakran új személyit csináltatni, épp elég hogy már alapból kevesebb ideig érvényes. 10 év házasság után, nemrég járt volna le az enyém, így mehettem újat csináltatni, erre ez meg csak 6 évre való:(.

2022. jan. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Én arra tippelek, hogy egyrészt még nem váltatok el ezek szerint, tehát hivatalosan még házas. Másrészt, épp ezért gondolom még a neve sincs hivtalosan megváltoztatva, ha meg lesz egyáltalán, met én is ismerek olyat aki megtartotta a férjezett nevét. Gondolom ha majd lemegy a jogi procedúra, akkor megváltoztatja a kapcsolati státuszát meg a nevét, ha akarja.
2022. jan. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Mert még nem váltatok el?
2022. jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Alessandro10 ***** válasza:
69%

Az exfeleségem egyik pillanatról a másikra lelépett,elköltözött albérletbe, az sem érdekelte hogy elválunk vagy sem, így én adtam be a válókeresetet. Gyorsan elváltunk, majd 2 év múlva jelentettem ki a lakásból, mert arra se volt hajlandó, hogy bejelentkezzen az új pasijához.

Úgyhogy ne foglalkozz vele miért nem módosította az adatokat.

Nem érdekli.

2022. jan. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!