Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan szerezzem vissza,a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza,a családom??? Hölgyeim tőletek kérdezek!

Figyelt kérdés
Kb 3 hete költözött el a feleségem a gyerekkel,már való peres időpont megvan.Holgyeim tanácsot kérek,hogy közeledjek?Egyszer próbáltam de elutasította,azt mondta nem akar már velem együtt lenni.megerttettem és nem zaklatom.csak a gyermek miatt keresem!szerintetek van visszaút?mit lehet tenni ilyenkor? félek próbálkozni,mert elfog utasítani.. köszönöm a válaszokat!!

2022. jan. 23. 11:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Mim az okok? Éleg lenyeges lenne tudni...
2022. jan. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
MiK
2022. jan. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabbat felejtetted ki, az okot. Mert ha megcsaltad, engem is akkor látnál utoljára. Ok nélkül nem pakol össze egy nő és megy el gyerekkel.
2022. jan. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
45%
Raffaelló, rózsa facebookozós 26 éves lány feleség, féltékeny hapsi? Ez az a sztori, kérdező?
2022. jan. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Féltékenység volt az oka!Megunta és elment!Én hibáztam nem ő!
2022. jan. 23. 11:35
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy ő az, és próbálja makacsul bemagyarázni hogy a nő szerelmes belé még mindig. Hagyd békén, engedd el. Egy nő -pláne gyerekkel nem ugrik ki a házasságból súlyos okok nélkül.
2022. jan. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
95%
#4 valószínűleg igen, nekem is az ugrott be. "hölgyeim"
2022. jan. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy a gyerekekről beszélni kell hiszen a válás közben is szeretnéd tartani a kapcsolatot.


Ha megállapodtak a lathatasrol a bíróság azt jóváhagyja, ha vita van erről, akkor a bíróság dönt

2022. jan. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
91%
Lerágott csont és még az sem lepne meg ha az egész story egy ordas nagy kamu lenne és a kérdező az egy full magányos, unatkozó ember aki evvel szórakoztatja magát.
2022. jan. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
80%
Élvezi hogy egy csomó csaj /hölgy / vele foglalkozik.
2022. jan. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!