Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan dolgozható fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozható fel?

Figyelt kérdés
Együtt töltött idő - 20 év. 2 kiskorú gyerek (14,10). 2 éve elváltunk. Beleszeretett a kolléganőjébe, azóta is vele él. Én panelban, ők családi házban. A nőt szeretik a gyerekek. 20 évet, hogy lehet felrúgni? Értem, hogy 10 évvel fiatalabb a nő, csinosabb, szebb és karriert is épített, de nekem akkor is egy riban... marad. Gyerektartást szép összeget kapok, lakást is tudtam venni - de mégis boldogtalan vagyok. Ki járt hasonló cipőben?

2022. jan. 31. 13:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Mi vezetett a váláshoz? Hanyagoltátok egymást?
2022. jan. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%

Nem fogod feldolgozni. A no nem rbanc. A husz ev nem felrugva lett, lejart. Meg is csalhatott volna, akkor az a baj. Elhetnetek egyutt ugy is, hogy o pokolian boldogtalan. Az jo lenne az egyik oldalrol.

Az elet. Emberek, erzesek. Oszinteseg.

2022. jan. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Szerinte mindig az volt, amit én akartam. A családja állítólag nem szeretett - amit jó utólag megtudni. És a a szex is havi 2-3 alkalom volt.

Megkaptam, hogy csak úgy tud rámnézni, mint a gyerekek anyjára és nem tud nőként.... mindent megtettem, mondtam is, hogy tanultam a leckéből de szerelmes lett a nőbe - azt mondta, hogy az ellentétem..... vidám, mosolygós, barátságos és az ágyban sem olyan mint egy zsák krumpli... pedig ezen is igyekeztem javítani miután megtudtam, hogy van valakije.... bármit tettem már nem volt jó, nem volt elég.

2022. jan. 31. 13:58
 4/20 anonim ***** válasza:
30%

A nő r.banc.

Majd oda is csinal kolykoket. aztan vergődik ujra a dedosokkal. Holott ő már egyszer tulélte ezt es orulhetne hogy nagyok a gyerekei.


Amikor te üfe szexi friss leszel nagy gyerekek mellett, ő akkor foga a sz ros pelenkákat szagolni.


Így.

2022. jan. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

3-as!

Fél évig volt viszonya vele, majd kiderült - hazajött 2 hónapra mint utólag kiderült a gyerekek miatt.... aztán nem bírta nélküle és lehet ezt szépíteni de őt választotta....

2022. jan. 31. 14:00
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy késő volt már. Benne ez addigra kifutott. Ha nem tud rád nőként nézni, akkor mit vársz...?
2022. jan. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
32%

Vagy B verzio

A nőnek nem csinal gyereket csqk elveszi az éveit amig kapos. Aztán öregen kereshet mást a kis kollegina ha gyereket is akar majd.

2022. jan. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Koncentrálj magadra, és találj valakit te is, ne múlton rágódj. Tudom, rhdt nehéz, de 2 év eltelt, kigyászoltad magad, mostmár gyógyulj, mert neked is jár a boldogság!! Sosincs késő újrakezdeni. Épìts te is karriert, járj el edzeni, vagy bármi új hobbit iktass be, tanulj egy új nyelvet, találkozz új emberekkel. Én mindig mikor érzem, hogy jönnek a pusztító gondolatok a múltból, vagy a volt társamra gondoltam, csináltam 10 fekvőtámaszt. Utána eljártam futni, mindig kitaláltam valami elfoglaltságot amivel feszkót is vezetek, meg hasznos is. Meg ha sírni kellett, kiengedtem. Sokkal könnyebb lettem, de van az a pont, hogy elég. Olyankor már magamat kell terelnem. Naplót vezettem, kiírtam magamból minden jó és rossz érzést, tanácsokkal láttam el magam, pozítív dolgokat fogalmaztam meg.
2022. jan. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

4-es...

A nő nem akar gyereket... karrierista és inkább utazgatnak és színházba mindenfele járnak... nekem is lehet ezt kellett volna.

2022. jan. 31. 14:02
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

2 év után tudatosan ,ha kell segítséggel . Vannak barátaid ?Szakember segítségét nem szeretnéd megpróbálni ?

Teljesen rendben van ,hogy fáj. Az is ,hogy nem tudtad elengedni egyik pillanatról a másikra.Találd meg azokat a kapaszkodókat ,amitől újra tudsz épülni.Teljesen mindegy ,hogy az a kollegina fiatalabb stb .A fiatalság múlandó és a te nőiességedet ne ebben mérd. Ideje lenne neked is nyitott szemmel járni.

2022. jan. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!