Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváltunk már több mint 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváltunk már több mint 4 éve, hozzáteszem normálisan, harag veszekedés nélkül. Jó egy éve sűrűn jön, hozza a gyerekeket, vagy csak átjön megbeszélni olyan problémát amit telefonon lerendezhetünk. Minek jár a nyakamra?

Figyelt kérdés
Ősszel szakított a barátnőm, mert az exem rengeteget itt volt. Mondtam a volt feleségemnek, hogy elég ha elhozza a gyerekeket, vissza tudom én is vinni Őket. A gyerekek reakciója volt a furcsa, hogy ha zavar anya mi is kevesebbet jövünk. Tudni kell még, hogy az exem nem a hűség szobra. Emiatt is váltunk el. Volt egy botlása amikor a nagyobbik gyerekünk 3 éves lett, de átléptünk rajta. Nem kellett volna. Innentől igaz mindenféle fizetésemelést, plussz juttatást külön számlán tartottam, ami mint kiderült nagy jó ötlet volt. Váláskor 16 millióval ment el a pasijával, és kb 3 év alatt felèlték a pénzt, a srác le is pattant. Azóta keresget folyamatosan. Hogyan tudnám úgy elküldeni, hogy a gyerekeimmel nem romoljon meg a kapcsolatom?

2022. márc. 5. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a gyerekek előtt kell megbeszélni! Megmondod, hogy nem szeretnél vele ennyi időt eltölteni, elég a formális gyerek átadás, ha meg van személyes közlendője arról telefonon egyeztessetek előtte, főleg, hogy azt írod nem igényel találkozást sokszor.
2022. márc. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez meg is történt. Csak az exemnek mondtam, de a következő alkalomnál már szóltak a gyerekek, hogy eddig nem volt anyuval semmi bajod. De ha nem akarom, akkor nem jönnek.
2022. márc. 5. 21:15
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor beszélgess a gyerekekkel, és mondd el, hogy ez rosszul esett tőlük. Te nagyon szereted őket, és szeretnél velük minél több időt eltölteni, viszont az édesanyjukkal 4 éve elváltatok, mindkettőtöknek saját élete van, és ez így is fog maradni. Lehet, hogy azt hiszik újra összejöttök, hogy a barátnőd már nincs képben.
2022. márc. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"a gyerekek, hogy eddig nem volt anyuval semmi bajod. De ha nem akarom, akkor nem jönnek."


Anyuci - a tudtuk nélkül-, betanította őket.

"Ha apátokat zavarom, akkor mondjátok meg, hogy ha nem akarja, akkor nem jövünk."

2022. márc. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Megbeszéltem már a gyerekekkel is, nem kicsik már. De azt is tudom, hogy sokáig bíztak benne, hogy újra összejövünk. Amúgy valahogy így történhetett. Anyu már egy éve panaszkodik, hogy kikészül a műszakba járásban.
2022. márc. 5. 22:55
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az exed egye meg amit főzött magának. Ne sajnáld őt, mert minden új kapcsolatod rá fog menni. Nőként azt tanácsolom, hogy a gyerekeiddel ülj le és mondd el a te verziódat. Valószínüleg be vannak etetve. Hidd el, hogy meg fogják érteni, csak értelmesen kell kommunikálni velük, nem szidva az exedet, hanem elmondani, hogy ami köztetek volt az már vége, és ő már nem része az életednek, csak a gyerekek. Te ismered a gyerekeidet, te kell tudj velük beszélni. Az anyjukat meg tartsd távol, mert vissza akarja sírni magát.
2022. márc. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A gyerekekkel megbeszéltük, főleg, hogy a nagyobbik már 18 elmúlt.Sajnos azért most érzik rajtam a változást, mert amíg meg volt a pasija, addig ritkán és keveset jött. Voltak olyan ügyesek, hogy 15 milliót feléltek 3 év alatt, utána meg jön vissza. Amit igazán érzek a volt feleségem iránt, azt meg nem mondhatom a gyerekeknek, hiszen az anyjukról beszélek. A válásunkig szinte csak vele voltak, mert külföldön dolgoztam kamionosként. Amióta az első gyerek megszületett, nem is kellett dolgoznia, most meg újra kell.
2022. márc. 6. 13:00
 8/13 anonim ***** válasza:

A gyerekek reakciója volt a furcsa, hogy ha zavar anya mi is kevesebbet jövünk - akkor kevesebbet jöttök, ennyi.


Ezzel nem tudsz mit csinálni, de ne hagyd, hogy a gyerekeitek miatt az ex rád akaszkodjon.

2022. márc. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mizu veletek kerdezo?
2022. szept. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Semmi változás. Nem akarok Tőle semmit, de a gyerekek egyre ellenségesebbek velem. Többször elmagyaráztam nekik, hogy nem jöhetünk újra össze az anyjukkal. De még a legnagyobb szerint is megérdemelne még egy esélyt. Ők csak a válásról tudnak a régebbi félrelépéséről semmit sem. Elkövettem azt a hibát, hogy megindokoltam a két nagyobbnak, hogy semmi bizalmam nincs az anyjuk felé, azt is, hogy miért. Közölte a nagy, hogy anya nem qrva. Meg sok idő eltelt, és változhatott. Én meg csak annyit látok, hogy kétszer biztosan félrelépett, a másodiknál el is ment a sráccal, és minden pénzt ki akart sajtolni belőlem. Amikor elfogyott a pénze, lelèpett a kissrác, akkor meg jönne vissza a házba az albérletéből. Az ilyen húzásaival, hogy a gyereket ellenem neveli lassan gyűlölöm mint embert. Mellette tenni sem tudok ellene semmit. A gyerekeimet meg lassan elveszítem. A feleségem félrelépett, elhagyott, próbált anyagilag lehúzni, a keresett pénzünket elherdálta a palijára( nem a gyerekekre költötte). Mikor szarban van, akkor meg az én kapcsolatom ment tönkre, mert vissza akart térni az anyagi biztonságba. Nem hozzám, csak az anyagiakhoz. Ezek miatt meg a volt férj szív. Ez is érdekes.
2022. szept. 25. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!