Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » El szeretnék költözni,válni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El szeretnék költözni,válni a férjemtől. Közös a lakás, van 2 gyerek is. Majdnem minden nap morog,kiabál, sokszor ordibál is. Minden hülyeség miatt. Ilyen a családja,ezért is ilyen,ezt látta. Mindig a másik a hibás. Vajon mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Semmit sem lehet vele megbeszélni. Egyből kiabál ha nem az van amit ő akar,ha mondom a problémákat pl. Nárcisztikus szerintem. Elég valószínű. Párterápia nem érdekli.Keveset keresek. Nehezen találok gyerekekkel albérletet. Ő viszonylag jól keres,be van jelentve ő is. Kaphatok így gyerektartást vajon ha elköltözök? Kb mikor? Hány %át kell fizetnie a fizetésének a gyerektartásra?Vajon vissza tudnék menni a lakásba,neki meg el kell költöznie? Mivel ilyen, nem lehet vele élni normálisan.Nem szeretem egy ideje. Milyen "esélyeim" lennének váláskor? A gyerekekkel, lakással kapcsolatban?
2022. ápr. 13. 14:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem kapsz gyerektartást, ha csak úgy elköltözöl. Válni kéne hozzá. A bíróság megállapítja az összeget, vagy magatok is megegyezhettek.
2022. ápr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
84%

Eletemben nem irtam meg ilyet itt a gyk-n, plane hogy annyira nem vagyok aktiv, de ezt te 3 hetente megkerdezed itt...😑

Nem unod?

2022. ápr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%

ha a ferjed akkor kereste meg a lakásra valót amikor házasok vagy élettársak voltatok , akkor fele fele, ha hozott máshonnan pénzt akkor annyiban változik.


Ezt sajnos nem tudjuk, mert nem írtad le, titkolózásnak meg találgatás a vége.


Ha jól keres, akkor is változó mennyi a gyerektartás, szerintem 80e felett nehéz hogy megítéljenek, de tudni kellene a fizetését van e máshonnan gyereke etc.. Ráadásul mivel azt írod hogy gyerekekkel ezért sejtem hogy nem 1 gyerek van, de lehet kettő három akár négy is, megint eltitkolod, nehogy még megközelítőlegesen jó választ tudjunk adni.


A lakás hogy a tied lesz e ? Nos, eléggé pénz függő, vagy a férjed kedvessége..

2022. ápr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem csak úgy elköltözök, beadom a válási papírokat is.440 nettót kap, nincs mástól gyereke. Írtam hogy van 2 gyerek is. 2 kicsi
2022. ápr. 13. 15:18
 5/13 anonim ***** válasza:
8%
Sztem ez kb 60 ezer gyt lenne. Te mennyit keresel?
2022. ápr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
130 körül is lehet akár
2022. ápr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

"Sztem ez kb 60 ezer gyt lenne."


Ne hülyéskedj. A férjemnek 12 évvel ezelőtt 240 ezerből 120 ezret ítéltek meg 3 gyerekre. Azóta ezt emelték 150 ezerre, vagyis gyerekenként 50 ezer. És már ez is kb. 6 évvel ezelőtt volt.

2022. ápr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
440 nettora akár 50.000/ gyerek is lehet.
2022. ápr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%

Sztem ez kb 60 ezer gyt lenne. Te mennyit keresel?



Na!az aktuális nőgyűlölő...

2022. ápr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
De jó hogy van aki a kérdésre válaszol.Még jó hogy egyesek nem aktívak.........
2022. ápr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!