Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Valaki rajtam kívül, akitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki rajtam kívül, akitől most válik el a párja?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan szenvedek, csak arra gondolok, hogy megölöm magam.
2022. máj. 12. 19:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen ne öld meg magad! Ennél többet ér egy élet! Borzalmas lehet, de ez nem megoldás. Ha gondolod írj privátot.
2022. máj. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A változatosság kedvéért én is felajánlom a privátban levelezés lehetőségét!
2022. máj. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is írhatsz ha akarsz. Bár okosat nem tudok mondani ilyen helyzetben, de ilyenkor már sokszor az is sokat számít, ha ki tudja beszélni az ember magát.

Az öngyilkosságot meg felejtsd el!

2022. máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
13 év után elhagyott engem és a 6 éves kislányomat a párom. Én is szenvedek! Írj nyugodtan privátot! Nekem is jól esne beszélni róla!
2022. máj. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz jobb ha megölöd magad.

Önmagaddal együtt a lehetőséget is megölnéd, hogy találj egy tényleg olyat akivel tervezhetsz erre az életre.

Engem is most hagyott el volt nőm.

Igaz, 3.5 év volt, nem tudom ti meddig voltatok együtt de megviseli ez az embert akárhogyan is nézi..

Adj magadnak időt, ha úgy van sírj.

Én férfi létemre 2x tudtam sírni szakítás után, nem mondom, hogy hú de jól esett de csoda, hogy sikerült.

Engedd el.

Hogy be tudj engedni majd mást az életedbe aki sokkal jobban passzol hozzád.

2022. máj. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is szenvedek, pedig a másik oldalt állok! Ötvenes férfiként úgy tűnik utcára kerülök, teljesen kilátástalan a létem! :-(

Évek óta romlódó házasságunkban az intimitást vonta meg nejem elsőként, mint a legtöbb nő, de mára a baráti viszonyunk is odavan. Nehéz természetű kamasz gyerekeink rátesznek ez lapáttal, hogy káosz legyen itthon.

Betegségekkel küszködök, melyek gátolnak több féle munkalehetőségben, jelenleg munkám sincs, home office-ban dolgoztam, de épp nincs meló. A lakás nejemé, tehát albérletbe kéne mennem. Bérleti díj + rezsi + 2 csemetére gyerektartást fizetni és még önmagamat is fentartani lehetetlen küldetésnek tűnik. :-( Az öngyilkosság bennem is felmerül igen gyakran a kilátástalanság okán. Csöves létig nem akarok lecsúszni, akkor inkább feladom. :-(

2022. máj. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Jééézuuusom 6-os válaszoló!


Ha gondolod, privátban segítek újra elhelyezkedni - vissza a munkaerőpiacra.


Írd már meg nekem légy szíves, hogy milyen feladatköröket végeztél eddigi munkahelyeiden, és én válaszul megpróbállak informálni arról, hol van a legtöbb üres állás.


De azt előrebocsátom, hogy RENDÜLETLENÜL KITARTÓNAK kell lenned a mihamarabbi eredmény eléréséhez, ami főállású álláskeresést jelent.


Ui: persze nem ígérek semmit, de a reményt nem szabad feladni! :)


középkorú hölgy válaszoló

2022. máj. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
#6 Borzasztó olvasni :(
2022. máj. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
#6-#7 🙏🙏🙏
2022. máj. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Igen, én TELJESEN KOMOLYAN gondoltam, hogy segítek a 6-os válaszolónak.


(Azért nem ígértem semmit, nehogy csalódjon - bár szerintem nem annyira nehéz dolog a mindenféle feladatkörök között tájékozódni, pláne az internet korában, amikor minden információ elérhető.)


De azt is megértem, ha bizalmatlan, vagy csak olyan váratlanul érte a segítségem felajánlása, hogy kapott egy kisebb sokkot esetleg.


Ezen az oldalon nem túl megszokott az ilyen jellegű felajánlás, ami részemről érkezett...

2022. máj. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!