Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Belemennél az alkuba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennél az alkuba?

Figyelt kérdés

Válni akarsz, a párod nem. Tisztában vagy vele, hogy anyagilag padlóra kerülsz, de már nem bírod tovább a közelében.


Ekkor megkeres egy, a párodhoz közel álló ember (apja, főnöke, barátja,...), akinek a szavára adhatsz, mert sosem beszél a levegőbe, és ezt az alkut ajánlja neked:

6 hónap. 6 hónapot adj még magatoknak! Ha megteszed, és megpróbálod a pároddal rendezni a kapcsolatot, most, utoljára, de mégsem sikerül, ő garantálja, hogy a párod aláír mindent, a gyerek is nálad maradhat, és ő vesz neked egy lakást, a párod tudta nélkül, titkos helyen.


(Igen, egy filmből van.)


2022. máj. 13. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

A lakás miatt esetleg kibirnék 6 hónapot, ha nem életveszélyes a pasi.

De amúgy meg, ha vallani akarok, akkor vallok, ennyi!

N 30

2022. máj. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A szokásos kamu, hogy: "Há' nekem van havi 3 milijó fizum, meg van 5 lakásom Budán, nem szorulok,..." válaszokat most hagyjuk! Köszi!
2022. máj. 13. 20:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ígéretekben nem hiszek, egyrészt. Az van, ami papíron van, ügyvéd által hitelesítve. Gondolom a szavát nem adná írásba. Akkor én sem. Másrészt itthon továbbra sem működik a vagyonelkobzás válásnàl, csak ha egy fasz vagy. Szerződés nélkül is legrosszabb esetben fele-fele. Magyarul nem tud betartani nekem, mert a rám eső résszel így is rendelkezhetek.
2022. máj. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6 hónap alatt kb. 100 alkalommal lehet valakit alattomos módon halálra mérgezni vagy egy merényletet elkövetni ellene, főleg ha ez az após vagy akárki - vagyonos. Csak egy telefon Diego Montoya bérgyilkosnak és "múltidő vagy!"
2022. máj. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

1es vagyok

vállni**

Van lakásom, de őszinte választ adtam.

Amúgy mi a film címe?

2022. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát kérdező (#2) nekem mindegy, hogy neked kamu vagy sem, de én nem voltam földönfutó hogy megvásárolható legyek. Mindenesetre, ha nagyon elrugaszkodunk a valóságtól, és megpróbálom beleélni magam a helyzetbe, még egy plusz lakásért bevállalható lenne a fél év, csupán annyiban vágnálak át hogy eszem ágában sem lenne megjavítani a kapcsolatot, csak kibekkelném azt a fél évet aztán széttárnám a karom hogy sajnos kedves papa nem sikerült, most mennék, kérem a kulcsokat 😁

Azt meg végképp nem értem hogy minek a titkos hely, talán verekedős az leendő exférjem aki elől bújkálnunk kell? 😅

2022. máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5.-nek.


A nem kell kamuzni..., nem neked szólt, amikor elkezdtem írni, még nem volt kint a válaszod.


A film: [link]

2022. máj. 13. 20:41
 8/8 anonim ***** válasza:

5*

Köszönöm a címet.

2022. máj. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!