Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha kiderülne, hogy a feleséged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne, hogy a feleségednek év eleje óta van valakije, és külön fogtok menni , elmondanád anyóséknak, ha ő nem beszél a saját szüleivel, de te jóba vagy velük?

Figyelt kérdés
+2 gyerekünk is van

2022. jún. 5. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Nem. De nálunk alap.is hogy a magáneletunket soha nem adjuk ki szülőknek sem ha összeveszunk sem azokrol sem tudnak semmit Mindig minden köztünk marad.


Mas emberek meg valszeg nem így élnek.

2022. jún. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Pár éve ugyanezen átmentem. Én elmondtam. Nem az én szégyenem, és nem akartam agyonhallgatott hazugságokba menekülni. Így ôk is értették, megértették.
2022. jún. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%

Nem.

Nem csoda, ha félrement a feleséged, ha ő nem tartja velük a kapcsolatot, és te ennek ellenére jóban vagy velük.

Amennyiben ezt úgy értetted, és akkor elnézést kérek, ha jó a viszony mindenkivel és a nejed eltitkolja előlük, akkor elmondanám.

2022. jún. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem mindegy, hogy épp csak beszélő viszonyban vagytok, vagy valóban jó, bizalmas kapcsolatban.
2022. jún. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
A saját érdekemben elmondanám, persze csak ha kellő intelligenciával rendelkeznek és úgy tudják ezt az információt befogadni, hogy a két gyermek nem sérül emiatt. Értem ezalatt azt, hogy nem mondogatják a gyerekek előtt, hogy az anyjuk mekkora ribi.
2022. jún. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%

Micsoda fergek irnak ide?

Tehat ti bemocskoljatok a masikat csak hogy lemossatok a szart magatokról?

Nem kell vedekezni ha nem támadnak.

Valoszinu volt oka annak hogy megcsalt, biztos kis anyamasszony katonája vagy kis árulkodós ovodás szintjén viselkedsz es veled egyutt sok buta válaszoló.

2022. jún. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17%

NEM

Az oviból kinöttél!

Nem árulkodik óvonéninek!

Igen undorító

A párkapcsolat és vele együtt minden probléma 2tő emberre tartozik!

Még a szülőkre sem

Annak idején sem ők boronáltak össze most is önállóak legyetek

Egyébként nem csoda ha csal a párod ha te ilyen vagy.Utálom az ilyet én is mert először eléd kellett volna állnia elmondani hogy ezért azért tovább áll.De nem így!A problémája akkor sem alaptalan.

2022. jún. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!