Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnátok a férjetektől ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok a férjetektől ha nem éreznétek elég boldognak magatokat a házasságban?

Figyelt kérdés

Már kb 10 éve ismerem őt,5 éve együtt élünk,3 éve a férjem és van egy 8 hónapos kislányunk. Nem érzem magam igazán boldognak. Ti elválnátok emiatt,vagy esetleg megtettétek? Jobb volt utána?

Nincs a képben semmi 3ik fél,sem megcsalás,sem semmi hasonló.



2022. júl. 9. 14:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Szoval vegignyomtad az osanya eletutat, pasi, derj, hazassag, gyerek es megse vagy boldog a vegen? Mire szamitottal?
2022. júl. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ, hogy konkrétan mi miatt nem vagy boldog. Lehet, hogy a válás sem segítene, sőt, még rontana is a helyzeten, ha valójában nem a férjed miatt vagy boldogtalan, csak esetleg olyan élethelyzetbe kerültetek (szürke hétköznapok-mókuskerék-kiégés), amiről igazából egyikőtök sem tehet, mégis, ketten kellenétek hozzá, hogy megoldjátok a problémát. Ilyenkor van ember, aki hajlamos menekülni, kilépni a kapcsolatból, aztán csodálkozik rajta, hogy csak ideig-óráig lesz jobb, aztán megint ugyanolyan helyzetbe kerül, mint volt.
2022. júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Jöttek a szürke hétköznapok. Dobd fel, te is tehetsz a dolgokért.
2022. júl. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#1-es: nem számítottam semmi konkrétra,csak lelkileg nem akarok roncs lenni. Aki feleség ès anya az bele kell törödjön abba,hogy csak kiszolgálja a közönséget és kész?

#2,3-as. Ezek már nekem is eszembe jutottak. Ezért is tettem fel a kérdést. Nem vagyok biztos benne,hogy a válás megoldás lenne e rá.

2022. júl. 9. 15:15
 5/17 harebell ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mi miatt lennék boldogtalan, illetve hogy ha a kapcsolat miatt, javítható-e a dolog, lehet-e dolgozni a problémán. Te mi miatt és mióta vagy boldogtalan?
2022. júl. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Úgy őszintén még magam sem tudom. Nemrég tettem ezt a felismerést. Eddig csak úgy elvoltam,szaladtak a napok,nem is törödtem ezzel.
2022. júl. 9. 15:26
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Unatkozol, sokat vagy csak a gyerekekkel?
2022. júl. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szülés utáni depresszió. Te is akartad a gyereket gondolom. Meg kell tanúlnod anyaként is boldog lenni.
2022. júl. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Válj el, egyedül biztos boldog leszel egy 8 hónapos gyerekkel.
2022. júl. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

Hat ha nem tudod magad eme az okát, azért jó lenne rájönni…


Első lépésben mondd el az erzesediet a párodnak. Fogalmazd meg mi hiányzik, mire van szükséged.


8 hónapos gyerekkel gondolom lehet besokalltal a hétköznapokba… csináljátok programokat kettesben, adjatok le addig a gyereket, randizzatok, beszélgessetek, csináljátok vmi újat.


Ha béremet a szürkeség akkor ne csodálkozz… a válást akkor érdeme sha megpróbáltátok megoldani de nem sikerül továbbra sem.

2022. júl. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!