Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ereztetek ugy mar hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ereztetek ugy mar hogy egy ido utan elmult a szerelem es a legjobb lenne ha vege lenne de aztan atgondolsz mindent es megsem tudod elhagyni a parod? Ez meg szerelem vagy mar csak a megszokas?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 19:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs szerelem és azt is akarod h vége legyen, az már rég rossz. A szerelemből egy idő után mély szeretet lesz, ha meg megszokás, akkor régen sza.r van a levesben.
2010. szept. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Én is érzek igy néha,főleg akkor ha vita van,akkor ugy érzem,hogy még a jelenlététől is kiakadok.De utána rájövök ez csak egy rossz passz nálam és nélküle csak rosszabb lenne.
2010. szept. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
51%

bakker, én hetek óta ugyanígy vagyok :/

mit tanácsolnátok?

2010. szept. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Detto ez a helyzetem. Mit tegyek? :(
2010. szept. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Nekem éppen most lett vége...

A végén már nem sokat találkoztunk, de nem tudtam otthagyni. És ő sem, de aztán vége lett. Végül megpróbáltuk ujra, de az borzasztó volt :/

Már nem szeretem...csak hiányzik :S

De túl kell lépnem rajta, még ha nehezen is. Néha azt érzem, hogy nagyon szeretem, máskor jelentéktelen...Már szakitottunk...

Azóta, amióta szakitottunk, nem tudok megszeretni senkit. AZt mondta valaki azért, mert még mindig őt szeretem... De már nem tudom ://

2010. szept. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
szerintem ilyenkor valami nem jó-vagyis előzőleg nem volt jó,elromlott még a "szerelem" ideje alatt,valami meggyengítette a kapcsolatot.Ha egy kapcsolat jól működik,akkor valóban mély szeretet lesz belőle,aminek szerintem kell olyan erősnek lennie,hogy összetartson 2 embert,akik régóta együtt vannak.
2010. szept. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocs hogy ezt írom srácok, de nektek nem a párotok hiányzik (akik már szakítottak), hanem maga a kapcsolat, egy másik emberrel való szoros együttlét, valamilyen szintű függés meg az emlékek is tetézik a dolgot. De nem az ember hiányzik. Hosszabb idő után lesz már egy bizonyos kapcsolatfüggés, kialakulnak szokások és azt rossz elhagyni.
2010. szept. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok kapcsolatom volt az életemben, de amikor már egyszer is eszembe jutott a szakítás érzése, már nemm sok időt adtam a kapcsolatnak. És vége is lett mindegyiknek.
2010. szept. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%

Hát jó lenne még sok-sok kommentet olvasni ide, mert én is pont ebben a cipőben járok :(

egyik percben így a másikban úgy. egyik percben bujik, érdeklődik, így szeretlek-úgy szeretlek aztán meg taplón közli hogy takarodj ki a konyhába és csináld a kaját... :(

és akkor minden összeomlik, hogy én ennél többet érdemlek...

most itt ülök egyedül ő meg 10 méterrel arrébb a nagyházban tv-zik és most nem hiányzik, de félek, ha tényleg egyedül lennék az más érzéseket hozna ki belőlem. hajj annyira nem tudom mit csináljak...

írjatok sokan még!!!

2010. szept. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
21:06-osnak igaza van.Ez a hiányérzet nem a párotok személyének szól.Sokan félnek kilépni egy nem működő kapcsolatból csak azért,mert hűűű,mi lesz,ha egyedül maradok.Mi lenne? Semmi.Inkább éljen az ember egyedül,de nyugodtan és boldogan,mint állandó kétségek között,megalázva,ugráltatva. Ami nem jó azon változtatni kell.Ha megbeszélni és újrakezdeni már nem lehet,a kihűlt érzéseket felszítani sem lehet,akkor ki kell lépni.Szenvedni egy életen keresztül csak azért,mert félünk egyedül maradni,szerintem baromság. Nem a lila ködös szerelem az,ami összetart egy kapcsolatot,hanem a szeretet.Ha ez sincs meg és már a másik jelenléte is irritál,akkor azt már minek tovább húzni? Mindenkinek csak egy élete van,ne hagyjátok,hogy mellettetek menjen el,anélkül,hogy egy percig boldogok lettetek volna.
2010. szept. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!