Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek is egyre kevesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is egyre kevesebb lesz a válás és egyre több nő szemet fog hunyni a rendszeres megcsalás fölött a CSOKK és a babaváró hitelek, közös tulajdonok miatt?

Figyelt kérdés
2022. szept. 11. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Egyre csak több lesz. Nem mindenki csicska, meg labtorlo.
2022. szept. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Mivel ezeket nagyrészt nem a közép és felső réteg vette fel, hanem a legalsó, ezért ott minden úgy működik majd ahogy eddig is. Pl. én se tudtam, mert két szerződés között 31 nap telt el mivel multiknál nem lehet néha asap kezdeni, ezért kiestem. Sokan vannak így ismerősöknél is. Nem az van hogx 5 éve a gyárban melózom és megkaphatom.
2022. szept. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy elemző szerint jobban összekapaszkodhatnak, de a probléma attól még megmarad és egyszer robban. Ha senki sem boldog, akkor egy idő után kinyírják egymást vagy saját magukat.
2022. szept. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egyre kevesebb lesz a válás, de csak azért, mert egyre kevesebb lesz a házasság is.
2022. szept. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Amelyik elnézte eddig, az a jövőben is elfogja, és nem kifejezetten a pénz, hitelek miatt. Reménykedik, hogy majd egyszer, kb. 20 év múlva megváltozik a csaló. Mitől változna? Max. ha impotens lesz valami miatt, de nyelve akkor is lesz. Vagy éppenséggel képtelen egyedül lenni 5 percig is. Aztán jön a "deénszeretem" kifogás, és így mindjárt rendben is van a dolog.
2022. szept. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Reméljük.
2022. szept. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. szept. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dehogy, minden marad olyan xar a társadalomban, mint amilyet most kiépítettek sokan.
2022. szept. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tehát kevesebb lesz a fizalaok körében úgy gondoljátok?
2022. szept. 18. 11:49
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Miért lenne kevesebb?? Őszintén én azt látom, h most "divat" lett házasodni. Mert a mai világban pont úgy állnak hozzá, hogy ha mukodik, akkor majd elvalok. Na régen ez a hazassagosdi komoly dolog volt, életre szóló.
2022. szept. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!