Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vállás elött állok! 3 személye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vállás elött állok! 3 személyes a családom. A család fentarto én vagyok, a páromnak nincs semmi keresete, ilyen esetben a biroság kinek itéli a kiskoru gyermeket? Nagy szülök keresetére nem! Ugye?

Figyelt kérdés
2008. dec. 23. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Amig az anya tudja biztositani a lakást illetvel az ételt a gyerekeknek,valamit a testi és szellemi fejlödését tudja biztosati, mégha a nagyszülök álltal is sikerül csak ezeket aKkor az ANYÁNAK ITÉLIK!Csak olyan esetben nem ha az anyuka k.... illetvel drogos vagy iszik akkor nem kapja meg a gyerekeket!
2008. dec. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

nem feltétlen. annak itéli a birosag, aki a legmegfelelőbb korulmenyeket tudja nekik biztosítani. törődés, teljes család, stb.

illetve ha 14 folotti a gyerek, a birosag ot is megkerdezi (azt hiszem 14, de nem vagyok benne biztos).


gyerektartast altalaban 20%ban allapitjak meg (marmint akihez kerul, a masik fizujanak 20%a), arra jon a csaladi potlek, ha nem dolgozik, akkor munkanelkuli segely, vagy ilyesmi, ha szűkösen is, de ki lehet jonni egy gyerekkel ennyi penzből.


amugy magyarorszagon helyes, vagy helytelen, sokszor az anya felé hajlanak.

2008. dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
Minden egyes valas egyedi, ezert itt nem is kapod meg a pontos valaszt a kerdesedre. Nem ennyire egyszeru a helyzet, hogy az anya nem dolgozik, akkor az apat illeti a gyerek, es persze forditva sem igaz.
2008. dec. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
70%
Szia!Való igaz,hogy minden esetben azt nézik először ki látta el a gyermeket/gyermekeket.Értem ez alatt a mosást főzést pelenkázást,stb...De sajnos a hugom is ebben a szituban van.Anyósa elvenné tőle a gyerekeket,hiába mondott le az apa a nevelésükről.Láthatási papírt írtak,de mivel anyám családsegítőben dolgozik jól tudja,hogy sajnos ha mindkét szülő megfelelő,(akár úgyis ha az apa kevésbé,de szülő mögötte van)akkor gyerekmegosztásra is sor kerülhet.Én is azt hittem,hogy nem de mivel itt 2 gyerekről van szó sajnos ezt megteszik.Csak állami gondozott gyerekeket(testvéreket)nem választhatnak el.De itt családban oszlana meg.Nagyon jól kell érvelni,hogy Te nyerd meg.Nem ijesztgetni akarlak,de sajnos fel kell készülnöd!Én bízok benne,hogy sikerül Neked!
2008. dec. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem igaz a biróság nem szedi szét csak a testvéreket!Söt ahol élnek onnan sem veszik ki csak alapos indokal öket!Mindig a gyerek érdekeit nézik!Ép ezért ott szokták elhelyezni ha nincs magegyezés ahol idáig is laktak a gyerekek!Az hogy szét szedják a testvéreket ez sem igaz!Ehez nagyon nagy indok kell!De még akkor sem igazán
2008. dec. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
92%
Hiába gondolod,hogy nem úgy van attól még igen.Szentül hittük,hogy nem szedik szét,de gondolkozz már!Anyám nap,mint nap találkozik ezekkel az ügyekkel.Szerintem tudhat valamit nem gondolod?Járjon utána és készüljön fel,sajnos erre is.Jobb nem álomba ringatni,hogy nyert ügye van szegénynek.Én mellette állok azért írtam meg ezt!Amúgy meg a hugom most éli meg.Stabil háttérrel rendelkezik minden szempontból!És mégis fel kell kötnie a gatyátját,és fel kell készülnie mindenre.Ha jól tudom minden bíróságon van ingyenes jogtanácsadó nap.Ott akkor megkérdezheti a kérdező az ügyvédet mik a lehetőségei.De nagyon kérek mindenkit ne áltassa szegényt,hogy nyert ügye van.Hagy járjon mindennek utána!
2008. dec. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!