Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért álmodom azt hogy bűnt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodom azt hogy bűnt követek el mert mással vagyok már?!

Figyelt kérdés
Szeretném kifejteni először is, tavaly decemberben szakítottunk a férjemmel (sajnos még nem váltunk el hivatalosan). A válás oka szerencsejáték függő és az ehhez társuló folyamatos hazugságok. Azóta én új életet kezdtem, es azt éreztem hogy lezártam vele mindent. Hozzá kell tennem hogy elég sok tartozással jöttem el, amit tőle “kaptam”. Szóval volt hogy még meg kellett keresnem ezek miatt, de körülbelül június óta nem beszéltünk, nem találkoztunk. Augusztusban megismerkedtem valakivel akivel minden szépen, de lassan alakul valami, de nagyon sokszor álmomban előjön a volt férj, pl. szombaton azt álmodtam hogy vissza költözött az anno közös otthonunkba mert neki joga van hozza és hogy én oda senkit se vihetek… olyan mintha tudat alatt nekem bűntudatom lenne hogy valakivel újra jól érzem magam. Sajnos szinte minden éjszaka amikor együtt alszunk, a volt férjemmel álmodom és reggel mindig zaklatottan kelek. Úgy érzem hogy túl vagyok az exen. Soha nem lennék vele hajlandó kibékülni, tönkre tette jó pár évem, mindegy is ez már múlt. Szóval nem tudnék vele lenni, mégis álmomban még mindig vele szenvedek, mintha bűntudatom lenne…

2022. nov. 14. 00:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy csak annyira megbántott hogy álmodban kísért tovább…
2022. nov. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
El is váltál már hivatalosan? Ha nem, lehet ez nyomaszt.
2022. nov. 14. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!