Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás a tökéletes férfitól....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás a tökéletes férfitól. Hogy lehet ezt túlélni?

Figyelt kérdés

Kiderült hogy meleg, a férfiakat szereti.

Nincs semmi más gond a kapcsolatunkban, ezért nagyon nehéz ez.

Minden tökéletesnek tűnt, pár hónapon belül költöztünk volna a közösen megálmodott házunkba.


2022. nov. 17. 19:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Ha meleg, akkor mégsem tökéletes.
2022. nov. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy ezen kívül minden passzolt. De tényleg minden.
2022. nov. 17. 19:16
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
És nem vetted észre, amíg csak jártatok?
2022. nov. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
65%

Hátö. Azért ez elég nagy gond.

Gondolom, szex nem volt - legalabb tudod, hogy miért.

Én is voltam anno szerelmes valakibe, aki később vallotta be, hogy meleg. Nem értettem, mit akar, együtt buliztunk, nala aludtam, rengeteget dumáltunk, de semmifele közeledésemre nem reagált, es egyszerűen nem ertettem, hogy akkor most mi van. Amikor elmondta, nagy kő esett le a szivemről: nem miattam van a gond, es miatta se, egyszerűen nem lehetséges, hogy hozzám vonzódjon. Nehéz volt igy is, mert nagyon bele voltam esve, de szep lassan levaltam róla. Azota is tarjuk a kapcsolatot, remek barát. Sajnálom, hogy nalatok mar ilyen komoly volt a dolog, de legalább kiderült es nem kinlódtatok meg évekig, évtizedekig.

2022. nov. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem. Ő sem tudta. Pár hónapja kezdte érezni, hogy valami nem stimmel, most jutott el a felismerésig.
2022. nov. 17. 19:18
 6/27 A kérdező kommentje:
Az elmúlt időszakban kevesebbet, de szexeltünk. Mindketten fáradtak voltunk az építkezés miatt, fél se tűnt.
2022. nov. 17. 19:19
 7/27 anonim ***** válasza:
38%
Sokkoló lenne, de ha mélyebben belegondolok, ez lenne a legkevésbé fájdalmas opció. Nem én tehetek róla, nem én vagyok kevés mint nő. A hazugság viszont fájna, hogy miért nem tudhattam hogy biszexuális.
2022. nov. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2022. nov. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Harmincas éveinkben járunk.
2022. nov. 17. 19:22
 10/27 anonim ***** válasza:
74%
Ma még van aki nem jön rá tinikorában hogy meleg? Ma már nem ciki bevallani. Vagy hány éves? Ha 50+ akkor nem szóltam, akkor kénytelen volt titkolnia még maga előtt is. Amúgy tudnak a melegek is nőkkel szexelni, ha elég élénk a fantáziájuk.
2022. nov. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!