Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Meddig laktatok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig laktatok együtt a férjetekkel/feleségetekkel úgy, hogy már tudtátok hogy el fogtok válni?

Figyelt kérdés
Hogyan működött ez?

2022. nov. 20. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán fél évig éltek ugy a szüleim hogy apa nappaliban kanapén, anya a hálóban, mire elköltözött apa.
2022. nov. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Ez éppen most van, négy hónapja.

Nem kívánom senkinek és nem tudom meddig tart majd.

2022. nov. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én sem tudom, közös a lakás, önállóan egyikünk sem tud lépni...

Sorry, én a férj vagyok.

2022. nov. 20. 11:51
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

#3

Szülőkhöz nem tudsz visszaköltözni? Vagy albérletbe valamelyik ismerősöddel aki szintén nem tud egyedül albit fizetni?

2022. nov. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#3

Nálunk ugyanez, csak én nő vagyok.

Szülőhöz visszaköltözés kizárt, külön albit nem tudnánk kifizetni.

A lakás közös, persze.

#2es

2022. nov. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én sem akarok albérletbe menni.

Ha elmennék, a feleségemnek kellene fizetni a felét, vagy ez hogy működik?

2022. nov. 20. 12:54
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

#6

Szerintem amúgy igen, az volna az igazságos, tudom, hogy furcsán hangzik, de akkor is.

#5

2022. nov. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap. Én mentem alberletbe, én vagyok a nő, én mondtam ki, hogy valjunk. Nem bírtam 1 honapnál tovább, pedig anyagilag totál csőd voltam. Amíg el nem adjátok a lakást, kérhetsz a fele után hasznalati díjat, ha felesben vagytok tulajdonosok.
2022. nov. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi 3,5 evig laktunk együtt.ha kiköltözöl akkor annyibòl hatranyba kerülsz hogy a lakàs eladasàig elveszìted a hasznàlati jogot. Ilyenkor vagy a masik fèl kifizet vagy eladjàtok ,de ez hosszù èvekbe telik. Ahogy a 8 as irta kerhetsz havonta lakas többlethasznalati dìjat ill.lakashasznalati jog ellenerteket a kikoltozeskor. Ezert ne koltozz ki elobb menj el valoperes ugyvedhez
2022. nov. 21. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Lassan egy éve. Ház az enyém, amiből eddig nem akartam kiköltözni. Felajánlottam neki, akkora összeget amiből hitel nélkül tudna venni magának lakást, vagy házat ott ahol szeretne, de nem hajlandó lépni. Ő a szobában én a nappaliban alszom. Már ott tartok, hogy én megyek el a saját házamból.(2 kicsi gyerek)
2022. nov. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!