Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A válóper beadására hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A válóper beadására hogy reagált a párotok? És a valas kimondásáig, vagyonmegosztásig hogy éltetek? Ha gyerek volt hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés

2022. dec. 8. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Szomorú volt, de megérdemelte a válást.
2022. dec. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Először azt hitte, viccelek, nem vette komolyan. Aztán ajándékokat vett, puncsolt. Aztán bedühödött. De akkor már albérletben voltam. A válás maga egyszerű volt, addigra már mindenemből kiforgatott, adóssággal kezdtem új életet, de soha nem voltam meg olyan boldog.
2022. dec. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Teljes megegyezésben váltunk. Minden teljesen simán ment. Aztán jött a vagyonmegosztás és mindenemet elvesztettem, kivéve a közös hiteleket. Azok után most is fizetek. De így is megérte.

Ma már azonnal keresnék egy ügyvédet.

2022. dec. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%

Azonnal elköltöztem, így külön vártuk a válás kimondását.

Nem érdekel, hogy mit érez, amiket tett, azok után nem volt más megoldás.

Elé tettem a papírokat, aláírta, ennyi. A reakcióit megtarthatta magának.

A "vagyonmegosztást" ketten oldottuk meg, nem ragaszkodtam apróságokhoz.

Buktam rajta (többet is, mint pénzt), de nekem fontosabb volt az időfaktor.

Meg akartam szakítani azt a kapcsolatot mielőbb.

Gyerek szerencsére nem volt.

2022. dec. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Sima ügy volt. Mindenben megegyeztünk. Válás után még fél évig közös házban éltünk, közös kasszán, ugyan úgy főztem mostam neki is, csak külön szobában aludtunk. Mondjuk előtte sem aludtunk együtt.

A helyzet akkor romlott mikor három év után új férjem lett. Na onnantól már nem volt kedves. Neki azóta sincs senkije.

2022. dec. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%

#5!

Nem értem mi vezet egy újabb hazassaghoz!?

Egyszer meg égetted magad, nem tanultál belőle? Házasság nélkül is van élet!

2022. dec. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Nem tőlem kérdezted 6-os, de én is hasonlóképp újra férjhez mentem.

Tanultam sokat az elsőből, ezért választottam másodszorra tökéletesen.

Boldog a második házasságom, és ehhez kellett az első, ami annyira szar volt, hogy döbbenet. Mivel minden ember más, és a döntéseink irányítják az életünket, másodszor másképp döntöttem. Házasság nélkül is van élet, az enyémben viszont most van. A szerelem vezetett ide, és az, hogy fel tudtam dolgozni az első házasságban elkövetett hibákat. Ha valaki azért nem házasodik újra, mert egyszer elszúrta, és semmi más oka nincs rá, annak még dolgoznia kell a traumáin, szerintem. A házasság nem rossz dolog, csak jól kell választani.

2022. dec. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
3. De hogy lehet elveszteni mindenedet? Te vetted a lakást, bútort házasság alatt? Mert ha már előtte is megvolt, akkor az csak a tiéd.
2022. dec. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NTBS ***** válasza:
100%
Hazaköltözött a nagymamát ápolni. Meghalt, nem jött haza. Megcsalt, majd beadta. Nem marasztaltam. Gyerek nem volt. Aztán szépen elváltunk, de ez csak nekem köszönhető.
2022. dec. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Őrjöngött. Pontosabvan akkor őrjöngött mikor egyszer fogtam magam, és gyorsan összepakoltam a cuccaim es a gyereket, és eljöttem. Masnap adtam be a válast.

Teljesen tönkretett, a végén már vert is, így jó okkal léptem le.

Több mint egy éve volt, de máig nem fogadja el. Huzza a válást, ütközik a törvénnyel, es mindent megúsz pedig egy nincstelen senki. Csak a gyerekkel kapcsolatosan kommunikalok vele, és csak írásban. Sajnos nagyon háborús a helyzet.

2022. dec. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!