Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ez láthatás akadályozásának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez láthatás akadályozásának minősül?

Figyelt kérdés
Ha valamilyen oknál fogva, nem az én hibámból nem tudok a láthatáson megjelenni/gyereket elvinni a bíróság által rögzített időpontban, törvény szerint (elvileg) általam választott másik időpontban pótolhatom. Ha az exnejem nem biztosítja ezt, az a kapcsolattartás akadályozásának minősül? Vagy ez az egész pótlás dolog csak olyan esetekre vonatkozik, ha anyuka mondja le a láthatást?
2022. dec. 18. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
22%

ez az egész pótlás dolog csak olyan esetekre vonatkozik, ha anyuka mondja le a láthatást!

A gyerek elsősorban az anyáé!

Máskor majd megbecsulöd a családodat, és akkor nincs ez!

2022. dec. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Az ilyen nem fogja...
2022. dec. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Olvasd el a végzést, benne van.
2022. dec. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A végzésben az áll, hogy az önhibámon kívül elmaradt láthatást pótolni kell. Na már most mi számít önhibának? Például ha dolgoznom kell, az szerintem nem
2022. dec. 18. 22:21
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Időben beszéld meg a pótlást. Anyukát azért nem ugráltathatod kéyned kedved szerint. Meg azért a gyakoriság sem mindegy. Fél évben egyszer játszod el, vagy két hetente.
2022. dec. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg 48 órával előbb jelezned kell hogy nem tudsz menni, es akkor következő hétvégén pótoljátok. Vagy egyeztetsz az anyával más időpontot.

Ha nem szólsz, és nem mész az senkinek se jó

2022. dec. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Természetesen időben szoktam jelezni ha nem tudok menni, ő mégis ragaszkodik hozzá hogy csak a bírósági határozat szerinti időpontban mehetek.
2022. dec. 19. 07:41
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha te felajánlasz másik időpontot, es ő sose fogadja el, az szerintem nem a te hibád.

De ezt annyira nem tudom, én is küzdök a kapcsolattartással, csak másképp

2022. dec. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem a végzésben benne van, hogy mikor kell pótolni. Viszont ha nem engedi pótolni, fordulj a gyámhivatalhoz. Minden üzeneted írásban legyen (email) hogy tudd bizonyítani, mi folyik.
2022. dec. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!