Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van egy házaspár,ahol a hölgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy házaspár,ahol a hölgy válni szeretne.Van ingatlanuk, ami fele-fele arányban tulajdonuk. Az ingatlan a férj szülői háza volt. A fele részére örökség, a másik felét megvették a testvérétől. Van esèlye visszaszerezni a másik felét a feleségétől?

Figyelt kérdés
A hölgy elképzelése az, hogy a fele az övé, a másik feléről mondjon le a férj a gyerekei javára. Mivel külföldön dolgozik, 100 körül szeretne gyerektartást, meg ha meg tudják beszélni a kinti családi pótlék felét. A férje fizikailag költözzön el, mert a szeretője oda szeretne költözni. A férj nem akar válni, a gyerekekkel akar élni, és nem szeretné, ha a házába más beköltözzön, és én sem szeretném. Mindíg azt mondják, a nők mennek tönkre a váláskor, de itt a férj fogja fizetni az exe meg a szeretője életét, ugyanis a számlájukon is bőven van pénz.

#Korrekt lehetősègek…
2022. dec. 27. 13:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
25%

Ha tudja igazolni, hogy a feleségre eső hányadot az ő pénzéből vették (és a feleség a későbbiekben sem járult hozzá anyagilag a család életéhez például nem volt háztartásbeli és nem foglalkozott a gyerekekkel több áldozatot hozva, mint a férj), akkor vissza lehet szerezni.


Ha ez nincs így, akkor milyen alapon is akarja valaki a saját nevére kérni azt a tulajdoni hányadot, amiért semmit sem tett? Mert a testvére nem neki adta el? Kit érdekel?

2022. dec. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
30%
A gyerektartást meg nem a feleséged miatt fizeted, hanem a gyerekedre, te ostoba irigy nudli.
2022. dec. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
0%
Eleve nem kellene gyerektartást fizetni, ha normális apa lennél.
2022. dec. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
97%
Hol olvassatok hogy a kerdezo a ferj? Mar elkezditek ekezni, holott normalisan le sincs irva, ki kicsoda a tortenetben.
2022. dec. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
10%
Csak a hétvégi apukák olyan rohadt férgedékek, hogy a gyerektartással alkudozzanakm
2022. dec. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

En azt hamozom ki, hogy a ferj testvere a kerdezo. Mivel tole van a haz masik fele, es azt irja “ A férj nem akar válni, a gyerekekkel akar élni, és nem szeretné, ha a házába más beköltözzön, és én sem szeretném.”

A ferj nem irna magarol eloszor E/3-ban aztan meg E/1-ben.

2022. dec. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
A ház felét megvették a testvértől, jelképes összegért, hogy miért a feleség nevére került ezt nem tudom. A vásárláskor a vételár felét a feleség adta, de a vételár az értéknek kb a negyede volt, pont mert testvérek. A keresnek válaszolva: Tehát ha a feleség félredug, akkor a szülői házat adja oda a férj, plusz tizen x millió forintot, plusz gyerekenként 100ezret, plusz maradjon oda bejelentkezve, és külföldi családi pótlék felét? Ez lenne sz irígysèg? Hármasnak: Tehát mert dolgozik, nem lép félre, foglalkozik a gyerekekkel ezért nem normális? Érdekes. Amúgy tényleg nem én vagyok a férj.
2022. dec. 27. 13:58
 8/31 A kérdező kommentje:
Hatos: Bingó, viszont ez most lényegtelen. De Én sem szeretném, ha a szülői házba ez a féreg betenné a lábát. Főleg úgy, hogy a nő nem sok mindent tett hozzá.
2022. dec. 27. 14:00
 9/31 A kérdező kommentje:
A hétvégi apukák, mi? Kint dolgozik, hogy jobb legyen a családnak. De ezután kint kellene dolgoznia, hogy ki tudja fizetni a gyerektartást, és el tudja magát látni normálisan. Nem lenne választása. Gratulálok.
2022. dec. 27. 14:03
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

A vagyonmegosztásnál lényegtelen, hogy ki dug félre és hányszor.

A ház fele eleve a férjjé, a másik felét vették meg közösen. Így a feleségé a ház negyede. És nem, nem az x éve megvett kedvezményes áron, hanem a ház jelenlegi értékének a negyede az övé egy válás esezén.

2022. dec. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!