Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válóok lenne nálad ha alig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válóok lenne nálad ha alig foglalkozik veled meg a gyerekkel a férjed?

Figyelt kérdés
A héten nem dolgozik, mégis elment inkább a főnökéhez beszélgetni vagy iszogatni, csavarog folyton, csak itthon ne keljen lenni. Nem is az mint más normális család, hogy kirándulni elmennénk vagy valami. Soha nem megyünk már együtt sehova.5 éves gyerekünk van, vele se foglalkozik semmit. Sajnos ez már több mint egy éve így meg. Igazából már néha örülök is ha nem látom, mert csak idegesít meg kötöszködik. Nem is akarom már vele megbeszélni a dolgot, mert úgy érzem ő a hibás, hogy minden fontosabb neki mint a családja, még én pitizzek neki..30 éves vagyok, nem akarom így leélni az életem, de egy fizuból nem tudom eltartani a gyereket, anyumékhoz se akarok menni, mert apum egy alkoholista és nem nagyon lehet elviselni.

#Válás, párkapcsolat, szakítás,
2022. dec. 27. 15:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ba elvaltok fizetnie kell gyerektartást, neked meg kell egy jibb meló. Én se akarnám így leélni az életem
2022. dec. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Durva látni, hogy anyudéknál ugyanaz van nagyjából, mint már nálatok is. A nemtörődöm fater. A mintákat nehéz kicselezni. Tudom krva nehéz, de törd meg a kört.
2022. dec. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%

Ugyan ebben a cipőben járok.

Csak az a más, hogy nálunk itthon van, de a garázsban szerel. Autószerelő. Ebből van pénzünk így meg is értem meg nem is. Mert oké, megélünk jol, de konkrétan vagyunk mi a 2gyerekkel hárman egy család, meg van ő. Mi sem járunk együtt sehova


1 hónapja van itthon, de annyit látom, hogy reggeli utan eltűnik, ebédelni bejön 5percre és este 8fele előkerül.

Nekünk 2 gyerek van, 1 és 3 évesek.


Nekem naggggyon tele a hócipőm ezzel. Mar a válás is megfordult a fejemben.

2022. dec. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül nem tudsz megélni, akkor úgyis mindegy, hiszen nem fogsz tudni elválni.
2022. dec. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
18%

Te választottad, ráadásul éhen dögölnél az utcán nélküle.

Köszönd meg, hogy van!

2022. dec. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
68%
Igen. El is váltam. Nehéz volt, de felépítettem magam újra nulláról. Azóta lett tarsam, aki a gyerekeknek is igazi apja, és közös gyerekünk is van, aki miatt nem szereti kevésbé az en gyerekeimet. Merésznek kell lenni es kilépni, ne temesd el ebbe magad 30 évesen. Követeld mindenből a maximumot a válóperben.
2022. dec. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
11%

Bennem az a kérdés van h akik ilyet írnak azok próbálták a férfinak elmondani h ez nekik nem jó?


Meg vajon a pasi miért van távol? Miért nem érzi magát jól a családban?

2022. dec. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
69%

7.


- Apu, szilveszterkor a szerelmemmel akarok lenni, de anyu nem engedi.

- Nekem sem fiam.

2022. dec. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
De mit kell ezen elmondani, eleve aki normális apa az tudja, hogy nem napi 2 szót kell a gyerekhez szólni és ennyi
2022. dec. 27. 18:27
 10/25 anonim ***** válasza:
17%

9.-re, a kérdezőnek.


Ti nők mikor fogjátok fel a borsó agyatokkal, hogy 100-ból 99 férfi SOHA nem akar gyereket???

2022. dec. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!