Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után új kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inike kérdése:

Válás után új kapcsolatba kezdeni gyerekkel?!

Figyelt kérdés

Szeretnék elválni a férjemtől a közeljövőben. Tartós szeretői viszonyban vagyok egy férfival, akivel a válást követően fokozatosan szeretnénk felvállalni a kapcsolatunk. Van egy kisfiam, aki 1 éves.

Beleszólhat a fiam apja abba, hogy az új párommal később összeköltöznénk -természetesen a fiammal együtt-?



2023. jan. 14. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Válás után egyetlen dolog köt össze titeket: a gyermek. Ezen felül te oda költözöl és oda viszed a gyámságod alá tartozó kis vagy nagykorú állampolgárt, ahova szeretnéd.
2023. jan. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem, de arra számítsál, hogy elég sokan r.bancnak fognak tartani, mert, ha már most "tartós szeretői viszonyban", vagy, akkor legkésőbb a gyerek csecsemő korában szeretőt tartottál, vagy a terhesség alatt, vagy már előtte és a gyerek se a férjedtől van. Mindegyik elég gusztustalan. Bár, azt nem tudom, neked mi számít tartósnak. Lehet, 1 hónap is🤷🏼‍♀️
2023. jan. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Ezt most komolyan kérdezed vagy még részeges buli után vagy???

Max, ha másik országba költöznél...

2023. jan. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem, egyedül akkor hogyha a szeretőd nem megfelelően viselkedik a gyermekeddel!
2023. jan. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Nyilván nem.
2023. jan. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt elég még a pasikból?
2023. jan. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem szólhat bele, de bele fog. Főleg ha megtudja hogy már a hazasság alatt is együtt voltatok. Ezt a biróság se fogja jó szemmel nézni ha megtudja, bár ott is az a lényeg hogy hogyan neveled a gyereket.

Nekem a volt férjem mindenhogy próbál keresztbe tenni, ha tud a páromnak is, legutóbb pl feljelenntette gyermekbántalmazásért, mert volt a kicsin egy apró seb. De ő egy agresszív, bántalmazó valaki, azért is hagytam ott.

2023. jan. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10%
Gyerekekkel nem szabad kapcsolatba lépni, a törvény bünteti.
2023. jan. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
A gyerek kitől van?
2023. jan. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!