Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Csokkal, gyerekkel válás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csokkal, gyerekkel válás?

Figyelt kérdés
Szerintetek van módja annak hogy papíron ne történjen válás, de ügyvéddel, közjegyzővel mégis írnánk egy ügydarabot hogy külön élünk, stb.. mennyi gyerektartast fizetek/lathatas hogy lenne stb… hivatalosan a csok miatt nem tudnánk semmiképpen elválni úgy hogy az ne legyen hatalmas ráfizetés.

2023. jan. 29. 18:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim ***** válasza:
100%

71.


A kérdésben még válást emlegettél, szóval olyan jó azért nem lehet.

2023. jan. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 anonim ***** válasza:
100%
71) azért vergődsz itt, hogy ki tudod-e magad sunnyogni a büntikamat alól válás során? Szakadhatsz is, az életed elég viccesen hangzik.
2023. jan. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 anonim ***** válasza:
73%
Két autó, két ház, amiből az egyik ki van adva. Mégis itt sir a szád, hogy nem tudnátok miből visszafizetni a hitelt ;D az agyam eldobom. Vicc egyébként, hogy úgy okoskodsz, mintha annyira baromi tájékozott lennel, közben meg fogalmad sincs arról, egyáltalán milyen szabályok vonatkoznak a hitelre, amit aláírtál🤣🤣🤣
2023. febr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 anonim ***** válasza:
74%
#73: Azért, mert nyilvánvalóan nem mond igazat. :-) Csak miután rájött, hogy mekkora marhaságot csináltak, próbálja kevésbé cikinek feltüntetni a helyzetét.
2023. febr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim ***** válasza:
16%

Mondja mér el valaki, mi a köze a válásnak a CSOK-hoz?

Egyedülállóknak is ugyanúgy jár!

2023. febr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 anonim ***** válasza:
81%
75 nézz utána.
2023. febr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 lizzi77 ***** válasza:
100%
Ha meglévő gyerekre veszed igénybe, akkor persze ezt teljesült feltétel, bár attól még 10 êvig bent kell lakni ugyanúgy annak a félnek, akinél a gyerek marad, vagy vissza kell fizetni. De egyedülálló nem vehet fel csokot vállalt gyerekre. Sőt élettársak sem, csak a házasok...
2023. febr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 anonim ***** válasza:
10%

#77 De a kérdezőnek megvan a gyereke...


#76 Szerintem te nézz utána. Itt tényleg nekiállt mindenki a kérdezőt ekézni, hogy mennyire felelőtlen dolog felvenni a csok-ot, pedig ahogy nézem, nem is annyira az, sőt utólag baromi jól is jártak vele valószínűleg.


Nyilván rosszabb kamattal lehetett felvenni, mint amikor 3%-osak voltam a kamatok és tudtuk, hogy fel fog menni 10 fölé. De most a csoknak nem annyira rossz a (büntető) kamata, hogy minden hitel magas. Ha meg azt nézzük, hogy valószínűleg a kormányrendelet előtt vették fel, akkor 5%-os büntetőkamattal megússzák, ami valami 4,1%-nak felel meg ténylegesen, mert a végén kell visszafizetni egyben (talán a portfólión volt róla cikk).


Mi annó nem mertük felvenni, de mostmár verem a fejem a falba, hogy nem tettük. Rögtön egyből három gyerekre (én hármat szeretnék a férjem kettőt).


Amúgy meg nem tudom, hogy miért gondolják többen, hogy a kérdező nem tudná visszafizetni, ha ki akarna bújni alóla. Konkrétan a leganyagiasabb ember akit ismerek, rendelkezik két darab budapesti ingatlannal, kb. 100 millió befektetett vagyonnal, nincs gyereke, a barátnője nettó 600-at keres és azon problémázott, hogy nem 700 nettót akar, hanem milyen jó lenne nettó 1 millió fölött keresni, mert úgy évi 3-4x is el tudna menni Ázsiába meg az USA-ba nyaralni.

2023. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 A kérdező kommentje:

Aki nem hiszi el kérje le a tulajdoni lapot ingyenesen, privatba megadom a címeket. De eleg szánalmasnak tartom azert ezt hogy egy kérdésből idaig el kellet jutni…

De ha nektek ettől jobb akkor kitaláltam az egeszet persze, csoro vagyok aki nem tudja fizetni a hitelt es mindjart utcara kerülök. Es nyilvan kitalaltam mindent, hogy ismeretlen embereknek bizanygassak… es igen, ti jartatok jol hogy otthon maradtatok a panelba anyával. Konyveljetek el a gyakori kérdések valaszaitokat is egy sikernek az eletetekben.

2023. febr. 6. 14:30
 80/80 anonim ***** válasza:
100%
Nézd... nem mi voltunk azok, akik elkezdtek nagyzolni, meg másokat lenézni.
2023. febr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!