Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váltott gondoskodásról milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váltott gondoskodásról milyen a tapasztalatod? Amikor egyenlő időt tölt a gyermek mind a két szülőnél..

Figyelt kérdés

Milyen feltételek mentén? Bevált? A szülők hogy éltétek meg? És a gyerek?


Vagy jó megoldás az is, ha 3 és 4 nap váltásban?


7 éves a gyermek


2023. jan. 30. 01:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
12%
igen az 1-es csak egy tipp, de itt látszik, hogy a gyerek érdekeit nem igen veszed figyelembe :) csak az számít, amit te látsz jónak. Remélem, amikor nálad lesz a gyerek, figyelmesebb leszel vele!
2023. febr. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én is válás előtt állok. Jól átgondoltam a témát. Ha nagyon jó a viszony, és közel is laktok egymáshoz akkor működhet főleg nagyobb 6+ gyereknél.

Én esetemben kizárt az ilyen együttműködés, mert nem leszünk elég jóban a volt feleségemmel ehhez. Jobb lesz a gyerekeknek, ha elengedem őket.

2023. febr. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A gyereknek nem feltétlenül ideális, de szülőként határozottan jó.


Miért? Mert nem az van, hogy nekem napi 8 óra meló, aztán gyerek dolgai heti 5x (edzés, osztálypénz, kutyafüle IS), apuka meg elviszi két napra, ott minden buli, a gyerek elvan, aztán hazajön és még szívhatok azokkal a leckékkel, este 8-kor, amit apukánál "elfelejtett" megtanulni.


Váltottban ez egyenlően oszlik meg. Nagyon helyesen, így apuka is kiveszi a részét normálisan - értsd: a sok-sok idegesítő apróságből is, amit hétvégi apukaként át sem látna.


Nem mellesleg én sem leszek nettó idegroncs hét végére, mert minden az én nyakamban van - a saját munkám és a gyerek dolga, hanem van segítségem, és kéthetente kicsit lazíthatok.

2023. febr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ugyanis KETTEN vállaltuk a gyereket, és az, hogy elváltunk nem egyenlő azzal, hogy onnatól ÉN egyedül csinálom az egészet, apuka meg szórakozik vele két napot és ennyi.
2023. febr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!