Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváltak! Megvártátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváltak! Megvártátok a társkereséssel, míg lezajlik a válóper? Aki nem várta meg, annak hogyan alakult? Volt, aki azért nem akart tovább ismerkedni veletek, mert még tart a válás?

Figyelt kérdés
2023. febr. 14. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Dehogy vártam. Soha senkit nem érdekelt hogy válófélben vagyok.
2023. febr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Én nem vártam, nyáron is randizgattam, akkorra már majdnem egy éve külön voltunk, hivatalosan pedig decemberben váltunk el.
2023. febr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem vártam meg. Külön éltünk és akkor már megtaláltam a szerelmem.
2023. febr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsanat hogy off lesz, de az elvaltaktol kerdeznem. Ti mikor kaptatok meg a valoper utan a hatarozatot? Nekem 15 napot mondtak, holnap telik le a 2 het.
2023. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Keresgéltem, de 100%-osan csak akkor kezdtem el ismerkedni, amikor már a válás után külön költöztünk.
2023. febr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Több, mint egy éve laktam külön, amikor a párommal összejöttem. A válás kb májusra lesz kimondva.
2023. febr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A válófélben lévők már nem szégyenlősek. Jópár ilyen kapcsolatom volt.
2023. febr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra várok, akkor 2,5 éven keresztül nem ismerkedhettem volna, mert a kedves exem kb. minden hónapban valami új marhasággal állt elő, csakhogy húzza a dolgot. :D
2023. márc. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!