Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy lehet ezt kibírni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt kibírni?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ezt kibírni lelkileg,hogy valakivel lehúztál huszonévet, a létező összes rosszon keresztülmentél, felneveltél vele három gyereket és elhagy egy fiatalabbért? Marad a méltósággal egyedül megöregedés, igaz?

2023. márc. 30. 11:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%

Minden ilyen elhagyó arra hivatkozik : " A szívnek nem lehet parancsolni".

Szerintem ez pedig a link és gyáva emberek kifogása.

Egyébként átéltem, amit most te....tizenöt éve nincs senkim.

Nem is lesz,mert idén 60 éves leszek már.


Bpesti ffi

2023. márc. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ott nem egyik napról vagy hétről hétre történt a változás, ott már nagyon nagyon régóta érlelődött a probléma, csak sokszor erőt vett magán a másik....na próbáljuk meg, változtatok, a gyerekek, a ház a kölcsön miatt maradjunk...

De ugyanakkor hosszú ideje elnyomja magában a boldogtalanságot.


ÉS egyszer eljön az idő, hogy lép.


De amúgy ez ilyenkor ebben a korban kb 50 körül már ritka. Inkább elfogadják ami van.


Azon kevesek közé tartozol, ahol el mertek válni.

2023. márc. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Méltósággal, sehogy máshogy. Kitartást neked.
2023. márc. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de kérlek, ha tudjátok azt is írjátok le, mi adhat erőt ebben a helyzetben? Család még nem is tudja, "gyerekek" sem, később sem szeretném kiteregetni a dolgot, csak meglesz a válás és kész. Senkit nem szeretnék terhelni ezzel az egésszel, de én meg úgy érzem beleroppanok.
2023. márc. 30. 11:33
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez a baj. Most segítségre, támogatásra, empátiára van szükséged. Terhelj csak nyugodtan másokat! A gyerekek meg tudják csak meg nyugodtan, hogy mi történt! Egyébként tényleg be fogsz dilizni.
2023. márc. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Apránként de próbálj a jó dolgokra összpontositani. Kezdj el sportolni, eljárni vhova, kikapcsolódni és adódik társaság.

Biztos hogy komoly gondok voltak mar egy ideje amit vmiért nem vettél észre...

2023. márc. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Marad a méltósággal egyedül megöregedés, igaz?"


Ez leginkább rajtad múlik.

Illetve a váloperes ügyvéden.


F

2023. márc. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Te miért ne találhatnál valakit? Gyerekeid már nagyok, úgyhogy hajrá!
2023. márc. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hasonló a cipő...én 35 vagyok. 15 év kapcsolat után (ebből 7 év házasság) volt egy borzalmas fél évünk, ahol veszekedtünk sokat. Nekem sok gondom volt és a párom egyáltalán nem volt megértő. Főleg a munka miatt voltam stresszes. Ráadásul ő is elvesztette a munkáját és ő is belecsöppent valami élet-közepi válságba. Én megengedtem neki, hogy maradjon otthon ameddig kitalálja mit is szeretne az élettől, szerencsére megtehetjük, mert elég jól megy a vállalkozásom.

Egyébként a szegénységből küzdöttük fel oda magunkat, hogy most van egy saját lakásunk, autó, évente egzotikus nyaralás, stb.

Januárban talált egy új munkahelyet és mintha kifordult volna a saját értékrendjéből, egy 26 éves sráccal kezdett el kavarni...teljesen összetörtem. És nem tudok rá haragudni mégsem. Tudom, hogy elhanyagoltam, tudom, hogy ocsmány veszekedéseink voltak, így én is hibásnak érzem magam. Mégis valahol ott kapirgál hátul, hogy neki tényleg ennyi 15 év?

2023. márc. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló a helyzet 28 évi házaság 3 gyerek.

Csak engem egy öregebre cserélt le a volt feleségem,hogy miért?

Szerintem a pénz miatt neki az kevés volt amit én tudtam adni neki.

Itt hagyta a családját egy 60 éves anyuci kedvencéért.

Amikor már nem tudot többet hazudni megkérdeztem,hogy mi legyen hogyan tovább,csak anyit felelt "nem tudom".

Ebböl már tudtam,hogy ő már döntöt,összehivtam a gyerekeket és elmondtam nekik,hogy mire számitsanak.

Majd 2021 májusában amig én dolgoztam összepakolt és elment.

Mindenkinek irt egy pár sort de,hogy miért hagyot itt benünket azt a mai napig sem tudjuk.

Aztán tavaly áprilisban elváltunk.

A gyerekek is nagyon haragszanak rá nem is tartják vele a kapcsolatot az új párját nem is akarják megismerni.

Én lelkileg teljesen összetörtem a gyerekek tartoták bennem a lelket mindig azt mondták az édesanyukat már elveszteték engem nem akarnak.

Még mindig nehéz nélküle az együtt töltöt években volt sok jó és rossz is voltak nehézségek is de mindig megoldotuk.

Hogy miért bolondult meg nem tudom a jólét a könnyü élet miért lett fontosab mint én és a gyerekei akiket nagyon szeretet.

Nagyot csalodtam az életben már nem hiszem,hogy lenne eröm egy új kapcsolathoz.57F

2023. márc. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!