Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált, megcsalt apukák,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált, megcsalt apukák, mennyi idő után és hogyan léptetek túl?

Figyelt kérdés
Tíz év után hagyott el a feleségem, már össze is költözött a másik férfival. Mi albérletben voltunk, és van két gyerekünk, a gyerektartás miatt pedig én egyedül nem tudok lakást kivenni, így édesanyámhoz költöztem vissza 38 évesen. A feleségem egy gyönyörű, okos nő, azt érzem, ennyi idősen, két gyerekkel, lakás nélkül semmi esélyem hasonlót találni. Egy éve mentünk szét, próbáltam ismerkedni, de a közelébe sem ért senki. Ráadásul a gyerekek miatt időnként látnom kell, ahogy az új párjával enyeleg. Borzalmasan érzem magam még mindig. Aki átélt hasonlót tovább tudott lépni? ha igen, akkor mennyi idő után és hogyan?
2023. márc. 30. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

De miért akarsz hasonlót találni?

Megcsalt, átvert, szétdúlta nemcsak a te életedet, de a két gyereketekét is.

Pont azt kéne megértened, hogy a szépség és az okosság csak kiegészítője lehet egy embernek. A legelső az, hogy tisztességes, becsületes, jólelkű legyen. Ilyet keress elsősorban, és fogadd el, ha nem olyan csinos vagy egyszerűbb gondolkodású.

2023. márc. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hazavagta az egod es bizony sanszos, hogy nem talalsz meg egy olyant not, de hasonlot talalhatsz, aki legalabb huseges lesz hozzad, szerintem ez fontosabb, mint az, hogy tonkretegyenek
2023. márc. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

15 évvel ezelőtt ugyanez volt velem is a nejem miatt.

Anyámhoz kellett visszaköltöznöm. Még mindig magányos vagyok.ha gyilkos,vagy rabló lennék,sem lenne akkora gond,mint hogy anyámmal élek. Szinte leprásként kezelnek.

Annyit nem keresek,hogy albérletezzek.

2023. márc. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben keresnék egy kiadó szobát, nem egy egész lakást, mert a nőknek ez tényleg nagyon nagy gáz, és neked sem te jót szerintem.


Az igényeidből pedig engedned kell a nők terén is, ne a volt feleséged keresd bennük.


Fiatal vagy még, 38 a legszebb férfikor, találsz nőt, ha összeszeded magad, minden téren.

2023. márc. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!