Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek hogy ne zaklasson?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne zaklasson?

Figyelt kérdés
Szakítás után vagyok 8 hónappal. Sajnos gyakran kell beszélnem a volt férjemmel mert van egy közös gyerekünk. Próbálom lazítani , de nem megy az exemnek. Heti többször megkérdezi hogy mikor hozzuk rendbe a házasságunkat és hogy mikor szexelünk. Én hiába mondom neki hogy nem akarok, két nap múlva újra megkérdezi. Borzasztóan érzem magam, őt csak az érdekli hogy neki jó lenne a szex, de hogy én nem akarok, azt nem érti. Nekem mindig rosszul esett a szexuális zaklatás, rosszul viseltem ha valaki megjegyzést tett pl munkahelyemen, vagy az utcán utánam füttyögtek és célozgattak arra hogy mit tudnának velem csinálni. Ha a szóból nem ért az exem, akkor miből fog? Én soha nem akarnám magam ráerőltetni valakire, aki nem kíván engem . Mit tegyek? Gyomorideggel fekszem le és kelek fel. Szorongok, és undorodok attól hogy van valaki aki nem fog soha békénhagyni . Teljesen mindegy hogy mennyi idő telt már el, akkoris megkérdezi. Nem fogyatékos, diplomás… Én pedig nem bíztattam, nem öltözök lengén. Azt is mondtam neki ezerszer hogy nekem nem megy, nem esne jól , rossz élmény lenne , nem érti. Nagyon elegem van, és nem tudom hogyan értessem meg vele. Találhatna is magának nőt, akkor talán engem nem zaklatna tovább.

2023. máj. 9. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is volt egy ilyen őrült exem (gyerekünk nincs). Nekem addigra már volt valakim, de igazából kapcsolatunk alatt is állandóan gyanusítgatott, hogy féle lépek (meglepetés, ő csalt meg engem). Megmondtam neki, hogy ne fáradjon, úgy megdugtak előző este, ahogy ő engem soha. Szarul hangzik, de működött, úgy megsértettem a férfiasságát, hogy soha többet nem erőltette ezt. Nem számít, hogyha nem igaz.
2023. máj. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Itt is az van hogy megcsalt, és amióta lebukott , azóta gyanusítgatott mindenkivel , volt már rendőr , orvos, iskolatárs, munkatárs szeretőm. Zuhanyoztam indulás előtt akkor azért gyanúsított , ha zuhanyoztam hazaérkezéskor akkor meg azért. És gondolom hogy attól félt hogy ő lebukott , akkor majd keresek mást. Hát én nem merek esküszöm. De hogy vele többet nem tudok lenni az biztos és hogy minél jobban erőlteti annál inkább nem fog menni. Annyi bántást kaptam már hogy az exe jobb volt az ágyban, hogy én úgyse kellek senkinek , meg hogy messze szebbek vannak nálam és mind ez a házasságunk alatt.
2023. máj. 9. 14:11
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt hasonlóval dolgom. Mindig csak a szex, ha elutasítottam, tovább próbálkozott, ràmenős volt. Ha kértem lassítson, akkor sem. Egyszerűen undorodtam én is tőle, nem tudtam nyugodtan maradni, szorongtam. Ha hozzámért, már ment is a keze oda. Az ilyentől megkell szabadulni. Nem vette észre magát, hogy minél jobban baszogatott vele annál kevésbé akartam. A végén már soha nem akartam vele csinálni. Mellékfeküdtem, automatikusan húzódtam el, mert tudtam hogy rám fog mászni.


Mondd azt neki, hogy más kúrogat. Ilyen durván, és hogy mennyire élvezed vele a szexet, ő sosem tudott téged így megdugni.

2023. máj. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ebben voltam, mint te. Nagyon jól tetted, hogy elváltál, soha ne nézz vissza. Manipulatív bántalmazó bunkó, nem érdemel meg. Így pláne érdemes a férfiasságát bántani, ezeknek ez fáj a legjobban, kiesik a kezükből a kontroll. (1es voltam)
2023. máj. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Frissen elvált férfiként is kua gáznak tartom. Minek akar veld szexelni, mikor szakítottatok és bárki más szóba jöhet?

Volt feleségem nagyon jó nő, de eszem ágában sem lenne rámozdulni.

2023. máj. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Légy vele kemény, de nem közvetlenül. Egy előszobában hagyott férfi pulcsi, vagy esetleg egy kint "felejtett" óvszeres doboz csodákra képes.
2023. máj. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ignore. Igen, a gyerek miatt kell beszélni, oké, leírod neki vagy elmondod, mikor jöjjön a gyerekért, mikor hozza haza, és ennyi.


Nem kell tovább beszélgetni, és a szextartalmú üzenetek mentsd szorgalmasan és ha szükséges, kérdezz meg egy ügyvédet, hogy a rendőrök tesznek-e a pasival valamit, vagy eheted a kefét életed végéig - mert nyugi, soha sem száll le rólad.

2023. máj. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Más: mondd meg neki, hogy előző nap találkoztál egy férfival, mert tudni akartad, milyen az amikor igazán jól megdug valaki - mert azt a maszatolást, amit ő csinál nem neveznéd kefélésnek.


Vagy valami hasonló, kissé vulgáris, durvább szöveg.

2023. máj. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Erősem szexmániás férfiként írom, hogy ez gáz. Nekem is sokáig hiányzott az exem, jó lett volna vele lenni, de eszembe nem jutott volna ilyen szinten nyomulni meg erőszakoskodni. Viszont én nem javaslom, hogy sértegesd, hosszútávon csak még jobban felidegesíted vele és méginkább nem hagy majd békén. Próbálj meg csak arról beszélni vele, amiről muszáj, a többit ne reagáld le, és ha lehet azért jelezd neki, hogy van valakid, vagy ha személyesen kell találkoznotok legyen ott veled egy férfi.
2023. máj. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként és férjként írom, hogy ez elég beteges. Talán csak az segítene neki, ha új párt találna. Illetve az idő segithet még...próbálj erős lenni. Egyszer vége lesz ennek is. Ha a váláshoz erős voltál, most is az leszel!
2023. máj. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!