Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha hozzámennék vkihez akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hozzámennék vkihez akinek van lakása, kocsija, és gyereket szülnék amik miatt nem tudnék magamnak gyűjteni mert a családba menne a pénzem, akkor válás vagy a férj halála után mehetnék az utcára a gyerekekkel?

Figyelt kérdés

Én albérletben élek és rendszeresen olyan pasik találnak be akiknek van lakása vagy a szülei háza az övé lesz, be vannak biztosítva.

Nekem ugye olyan lenne praktikus akivel együtt rudnánk gyűjteni közös ingatlanra, de mivel jobban keresnek általában nálam mimt én a közalkalmazotti diplomámmal, így közös ingatlanba nem is igen akarnának belemenni sem, mert maguknak egyedül is megtudnák hiteleztetni mef törleszteni.


Én kilátást sem látok arra hogy nekem valaha is sajat ingatlanom legyen mindenféle segítség nélkül, esetleg öregkoromra tudnám megvenni kifizetni ha nem minuszolnám meg az életem családdal gyerekekkel is anik elvinnék mindenem hisz a maradékot is ha lenne inkább tenném akkor már a babakötvénybe hogy a gyerekeim ne egy szál bőrönddel indítsam majd el az életbe.


Jól látom az egészet hogy kész szívás és riziko lenne nekem mindenhogy férjhez menni, gyereket szülni?



#gyerekek #nők kisemmizése
2023. máj. 28. 17:51
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
31%

Jól. Én ilyen nőt vettem el, mint te, de melós volt. Senkitlen semmi. Most egy albérletben él egy biztonsági őrrel (egy szoba) és próbálja visszakönyörögni magát. A közös fiunkat én nevelem a mamával.


Ne akarj gyereket, családot, nem a te kategóriád!

2023. máj. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

A mostani barátomnál ugy van hogy a tesoja lakásában lakik mert tesoja vett egy házat de a barátom saját házat épít. Ami lehet nem is az ő nevén van hanem a szülei nevén, ezt nem tudom, de tegyük fel az ő nevén van.

Azt akarja ott éljünk ahogy az összes pasi ezt akarja ilyen esetben. Mintha vmi vendége lennék tehát nem is lenne az otthonom, ők dirigálnak benne de ez egy másik kérdés is lenne.

2023. máj. 28. 17:55
 3/37 anonim ***** válasza:
89%
Amit házasság előtt keresett meg az az övé. Sosem lesz a tiéd. Ha házasság alatt örökölt vagy kapott a szüleitől ajándék ingatlant az is az övé. Neked semmi se jár ebből. Ha házasok vagytok és meghal a gyerekeitek örökölnek mindent, neked semmi se jár. Ami jár az a házasság alatt szerzett vagyonnak a fele (kivéve a már fent említett örökség és ajándék). Ennek tudatában házasodj és szülj gyereket. Amúgy szerintem sem éri meg nőként gyereket szülni, mert hatalmas áldozat. És szinte csak a nő részéről. És gondolni kell az öregkorunkra is. A házasság és családalapítás csak a férfiaknak buli. A nők onnantól kerülnek a saját életükben lejtmenetbe. Sajnos.
2023. máj. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Ja és a gyereknevelés meg ingyen munka is, vagyis még én fizetek érte, hogy gyereket neveljek.

Minden pénzem el is vinné, de végképp meg is szűnnének a kilátásaim is.


Ezek után kérdezném hogy az istenbe szórogatják csak úgy az igeneket a nők a kézkérésekre?

2023. máj. 28. 18:02
 5/37 anonim ***** válasza:
17%
Nemcsak, hogy szórogatják az igeneket, de még örülnek is neki. Mintha ők járnának jól. Mert hülyék, mint a segg. Mesélek egy példát. Unokatesóm (aki pasi) összejött egy csajjal 2010 környékén. 2010-ben kezdődött felívelni a karrierje, iszonyú vagyonokat hozott össze. Medencés ház, luxusautó egyéb kisebb nagyobb cégek. Amit el tudsz képzelni. 2020 környékén kezdett elfáradni, én tudtam, hogy lassan "nyugdíjazza" magát. A csaja azt mondta neki, hogy ha nem veszi el akkor nem szüli meg a második gyereket (egy gyerek már összejött nekik korábban). 2020-ban összeházasodtak, azóta se keres sokat unokatesóm. A vicc az, hogy a csaj hiába lakik medencés házban, van két közös gyerekük, semmi nem jár neki ebből. Mehet pucér seggel világgá, ha elválnának. És még ő könyörgött a csávónak, hogy vegye el. Meg szült neki két gyereket és gondozza őket saját kontóra.
2023. máj. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
De az is olyan érdekes hogy 2 ingatlan kell egy csaladhoz. Hogy legyen egy a nőnek meg egy a pasinak. És az a család hogy mindenki saját magának kaparja a gesztenyét. A család fogalmával mintha szembe menne. Az nem család szerintem ahol csapatjáték helyett egyéni játékok vannak. Amikor a saját gyerek kerul válás után veszélyeztetett helyzetbe és az anya gebedjen velük kenyéren májkrémen élve míg az apukák meg a medencében, a gyt meg egy csoki a gyereknek kb.
2023. máj. 28. 18:21
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

jól látod!

már most a hátad közepére sem kivánod az egészet, miért folytatnád?

inkább azon dolgozz, hogy valaki olyan társad legyen akivel egyenranguként élsz.

Túlságosan a jövőben vagy és a jelen pillanatát elfelejted megélni, hogy lehetsz igy boldog? milyen jövőt teremtesz?

2023. máj. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

De azok se akarnak közöset akiknek nincs semmilye.

Nem ugy tervezném leélni az életem hogy 50 eves koromig ingatlanea gyűjtök vagy hitelt törlesztek hogy aztán na 50 évesen jöhet a gyerek végre. Mire valo akkor egy férj egy társ egy apa?

Semmire?

2023. máj. 28. 18:25
 9/37 A kérdező kommentje:
Ők hol veszik ki a részüket a felelősségből?
2023. máj. 28. 18:26
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

férj társ apa, igy kombóban, és minden együtt van egy férfiban az olyan mint a fehér holló.

és az ellenkezőj is..

2023. máj. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!