Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Aki 3 év alatti gyerekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 3 év alatti gyerekkel kezdeményezett válást, miért döntött így?

Figyelt kérdés
Apák és anyák álláspontja is érdekel.

2023. jún. 1. 23:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Túl fiatalon szültem és elegem lett az anyjából meg ő is sokat változott rossz irányba. Röviden.
2023. jún. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Kb a terhességem (tervezett volt) felénél apuka láthatóan elkezdett kihátrálni, bár nem volt pofája lelépni. A gyerek születése után marha keveset járt haza, anyagilag pedig magamra voltam utalva - a sok munkából a lovetta nem ért haza soha. Mikor már kimerítettem a hitelkártya-keretemet és a zaciban volt az összes ékszerem és a diplomaosztóra kapott Zsolnay-készletem is, akkor a gyerek másfél éves korában fogtam a kicsit és elköltöztem vele, SOS visszamentem dolgozni, neki meg lassan kezdődött amúgy is a bölcsi. Pár hónapig kellett anyu meg a barátnőm segítsen a gyerekkel napközben, mikor én már dolgoztam nyáron. Utána már mindent meg tudtam oldani.
2023. jún. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

2. gyekek születése után a volt feleségem teljesen megváltozott. Az egész életünket meg akarta változtatni, engem is beleértve. Költözést, munkahely váltást akartt. Meg akarta szakítani minden baráttal rokonnak, családtaggal a kapcsolatot (Mert mindenki gonosz pszichopata aki csak bántja őt). Ehhez hozzá tartozik anyósom és egy barátnője akik hergelték, hangolták manipulálták. Pl párterapia után 2 nap béke volt, mindenben megállapodtunk kompromisszumosan ahogy kell. Barátnő nyomására mindezt felrúgta, és folytatta a kínzásomat. Végén elküldtem ha ennyire boldogtalan valósítsa meg önmagát nélkülem. Mindent vitt gyerekeket, minden közös vagyont. 40 kilométerre anyóshoz költöztek. Kapcsolattartást akadályozza.

34F

2023. jún. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

A nagylányom 4, a kisebbik lányom 1 éves volt. A férjem alig járt haza, rengeteget ivott, hazudott de nemcsak nekem ,az összes rokonnak akiktől pénzt kért,amivel teljes mínuszba tett minket, el szerencsejátékozta és el bulizta. Az hiszem akkor jött rá hogy ő még nem élte ki magát..,2 gyerekkel a háttérbe. Ezt megelégeltem, és mikor a 4 éves kislányom sírva mondta hogy apa menyj el, (mert részegen veszekedett), akkor tudtam hogy nem nőhetnek fel a gyerekeim ilyen környezetben, másnap el jöttünk. Nem volt egyszerű,de a vége jó lett. Azóta újra férjnél vagyok aki csodás apa mintát ad a gyerekeknek,így nem nőnek fel apa nélkül. Kizárólagos felügyeleti jog az enyém,a vérszerinti apa lassan 1 éve nem látta őket, előtte is pár órára de csakis úgy ha ott vagyok. A gyerekek el se mennének vele és nem is lehet el vinnie őket.

Én akkor annó jól döntöttem,de hatalmas bátorság kellett hozzá.

2023. jún. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
2. Milyen tapló pasik vannak és még csodálkoznak, hogy nem mernek a gyereket vállalni ilyenekkel. Főleg, hogy előtte nyilván megy az ámítás, hogy ő ezt akarja. Nem értem miért nem keresnek olyan nőt az ilyen pasik, akik nem akarnak gyereket, vannak bőven olyanok is. Ehelyett a nőre hárítanak minden felelősséget, mert persze védekezés nélkül szexelni azt bezeg van eszük.
2023. jún. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Első gyerekünk nem volt tervezett de örültünk neki, vártuk. Meg is volt az esküvő. Majd tervezetten a második gyerek mikor összejött (17 hónap van a kettő között) akkor a fogantatásától már elkezdett kihátrálni. Ahogy megszületett akkor ő konkrétan kilépett a kapcsolatból, csak fürödni és átöltözni járt haza, néha aludni de inkább a haverjainál töltötte az éjszakát vagy az autóban(!!....). Szóval, ahogy egy éves lett a második gyermekünk beadtam a válást. Azóta nagyon felszabadult vagyok, nincs ki lehúzzon. Anyagilag is sokkal jobban kijövünk, mert egyébként ő is max.egyszer vásárolt be a hónapban a többit elköltötte, s volt hogy az én kártyámról is költött. Szóval, vannak emberek akiknek vagy egy gyerek elég, vagy csak addig tudták színlelni, hogy ők apukák.
2023. jún. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

A gyerek születese után elvette minden pénzemet, ritkán járt haza, betegesen féltékenykedett, szigorúan ellenőrzött, és egyre többször meg is vert.

Igy is 15 honap kellett mire ki tudtam, vagy ki mertem lépni.

n

2023. jún. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
3as, ha akadályozza a kapcsolattartást akkor nyomd föl a gyámhivatalnál. Az ilyen elmebeteg a gyerekekkel is rosszul bánik, szóval ne nyugtasd magad azzal, hogy jó helyen vannak nála.
2023. jún. 25. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8. Azóta rendeződött a dolog.
2023. jún. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
18%
A kommentekkel tűpontos jellemrajzot kaptunk a tipikus magyar férfiról.
2023. jún. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!