Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Létezik gyors, nem hónapokig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik gyors, nem hónapokig tartó "fájdalommentes" válás? Van egy 17 hónapos kislányunk.

Figyelt kérdés

A családjával annyira megromlott a kapcsolatunk, hogy már öljük egymást. A férjem pedig őrlődik, néha ide húz néha oda. Elegem lett.

Nem mellesleg az egész úgy indult, hogy a férjem nevén lévő lakásból az anyósom(sem tulajdon sem haszonélvezeti joga nincs) 3 hetes kisbabával simán utcára tett. Azóta még tovább rosszabbodott a helyzet.


2010. nov. 12. 15:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
két év.
2010. nov. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenben meg tudtok egyezni hamar el fogtok válni.

Tényleg menthetetlen?

2010. nov. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Az én szüleim 3 éve húzzák és még a gyerekelhelyezést mondták csak ki, mert az apám az első tárgyaláson lemondott rólam. Kitartás!
2010. nov. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Igy nem hiszem hogy hamar vége lenne.Ha mindenben megegyzétek, akkor össz vissz 2 tárgyalás az egész.De így,...

A férjed nevén van a lakás, de közösen fizetitek, vagy mi?

Mert ha csak az ő tulajdona, nincs mit tenni.

2010. nov. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Hát én szeretem még...bár néha nagyon utálom mikor megaláz. :(

De sem a lakásra sem ingóságra nem nyújtok be igényt. Csak azt vinném amit hoztam úgymond. Nem kell tőle semmi.

De a baba miatt szeretném gyorsan, hogy ne lássa-hallja ami folyik... :(


Így is én vagyok a betolakodó aki beleült a fiacska lakásába, az egész banda egyfolytában támad mind személyesen, mind interneten keresztül...s most már a sógor is beszállt az anyja mellett. :( Rendőr

2010. nov. 12. 15:32
 6/17 anonim ***** válasza:
Ajj rendőr... és akkor nem tudja hogy fel lehet jelenteni zaklatásért?
2010. nov. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem (bár ez furcsán és kegyetlenül hangzik)

próbáld meg egy kicsit külön. Nálunk is volt ilyen gond, anyós folyton szidott a férjemnek, aki neki hitt. Hazamentem anyuékhoz, és két hónap nyugit kértem a férjemtől és azt hogy gondolja át amiket tesz, és ahogyan.

Te is tedd ezt szerintem.

Ha nem változik a helyzet akkor válj.

2010. nov. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Már azon is túl vagyunk :( Tavaly szeptember-október külön voltunk. Aztán eljött értünk, visszakönyörgött.

De most megint kezd bedurvulni a helyzet...s nem tudom meddig bírom idegileg. A kislányom is kezd kezelhetetlen lenni, üvölt csapkod ha emelkedik a hangerő.

Főleg miatta akarom gyorsan megoldani...a kicsi lelkének talán jobb lenne...

2010. nov. 12. 15:48
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha megegyeztek mindenben, gyorsan, és fájdalommentesen el lehet válni. Nekünk nem volt ügyvédünk, július 5-én adtuk be a váláshoz a papírokat, október 10-én volt az első tárgyalás, és december 10-én lesz a következő, ahol már kimondják a válást.
2010. nov. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én tavaly szeptember 3.-án adtam be a bontóper iránti kérelmet és idén április 20.-án mondták ki a válást. Ez idő alatt két tárgyalás volt és közös megegyezéssel váltunk! Gyermek miatt legalább két tárgyalás lesz, mint Nálunk. De , ha nem közös megegyezéssel váltok még több is! Bírótól is függ, de türelmet és kitartást kívánok Neked - Nektek! Mindenesetre, ha ennyire durva a helyzet, ha tudsz, költözz el a gyerkőccel, pláne, hogy mindez rossz hatással van Rá!
2010. nov. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!