Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 5 éves kapcsolatban élek/éltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éves kapcsolatban élek/éltem a barátnőmmel és egyik nap közli, hogy nem tudja hogy mit érez irántam. Most egy hétig nem találkozunk hátha addig sikerül eldöntenie hogy mit érez irántam. A harmadik fél kizárva és én sem léptem félre. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 18:10
1 2
 1/16 sz12 ***** válasza:
100%

Sajnos csak várni tudsz.

Adj neki időt.

( én is ugyanilyen cipőben járok, csak én egy 3 éves kapcs., és én vok a lány).

A várakozás a legrosszabb, főleg ilyen helyzetben, de ne zaklasd semmiféleképpen se.

Sok sikert, és kitartás!

2011. márc. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
elözö jol irta!
2011. márc. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%

Hát én nem biztos, hogy ezek után annyira kepesztenék érte. Ha nem tudja 5 év múltán, hogy mit érez, az azért elég gáz.

Vagy ketyós a csaj.

2011. márc. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%

Biztos kizárva a 3. fél a részéről?

Lehet sűrűn voltatok együtt, és kis "levegőre" van szüksége.Rájön hogy hiányzol neki, és nem lesz semmi gond.

2011. márc. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Talán jobb lenne, ha 'elengednéd' egy hétre, hiába nem kevés az eltelt öt év, és még ha nem is érted.. Vélhetően ezt Ő is tudja, csak valami érzelmi zavara támadhatott. Saját példámból kiindulva, nem jó, ha feszegeted a kérdést. Egy hét múlva remélhetőleg választ fog adni. Tudom, hogy ha még nem volt ilyen, mondhatni ez lesz életed egyik leghosszabb hete. :( Mindenesetre egy alapos önvizsgálat nem árthat. Kellően figyeltetek egymásra az utóbbi időben? Lehet, hogy talán elfáradt a kapcsolat? Ne feledd, mi csak tanácsot adunk, Te döntesz! Mindenesetre remélem, előbb-utóbb minden megoldódik! :)
2011. márc. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

Ne haragudj, de miért vagy olyan biztos?

Én jártam már meg, tőlem két hetet kértek, aztán kevesebb lett belőle, mert rajtakaptam a városban egy másik sráccal és láthatóan jól érezte magát a társaságában.

Egyébként ez tipikus női sz*arháziság, időt kér meg szünetet, h aztán nyugodtan kipróbálja a másik srácot még az ágyban is, mert hát ez szerintük így nem megcsalás:)

Azért rendesek nem?

Persze, ha nem válik be a másik pali akkor visszamehetsz, mert hát rájött, h te vagy az "igazi"*:)



*akit lehet szopatni:)

2011. márc. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 poiu ***** válasza:
70%
Sajna,, kapcsolatban, házasságban is az 5. év az első komoly krízis. Neve is van angolban (five year itch). Viszont ha ezen túljuttok, kaptok újabb éveket a következő krízisig, így megy ez...
2011. márc. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%

Hát szerintem ez a kis idő elég lesz neked arra, hogy kitaláld hogyan kéred mega kezét amikor legközelebb találkoztok.


Szerintem amúgy is erre vágyik már egy ideje, ha jól megvoltatok.

Ha eddig nem kérted meg a kezét akkor talán most bizonytalanodott el egy kicsit és próbálja összeszedni a gondolatait, hogy mégis hova tart ez az egész így.


Nem azt mondtam, hogy vedd feleségül, de egy gyűrű, meg egy leánykérés sokat jelent egy nőnek!

2011. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:22


Te szopatod saját magad, az a másik lehetett egy régi haver is vagy a kárki más ismerős akivel csak baráti a viszony, és dumáltak.


Nem minden nő qrva.


Sose legyél biztos abban amit nem láttál a saját szemeddel, szóval abban sem, hogy mással kefélt.

2011. márc. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Eddig kizártam a harmadik felet, de most hogy ennyire részleteztétek, nagyon megijedtem. Remélem tényleg csak annyi a gond h túl sűrű voltam neki, továbbá azt is hogy nem húzza tovább a döntést egy hétnél. És sajnos ebben nem én döntök
2011. márc. 7. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!