Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lemondanál a gyerekedről, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondanál a gyerekedről, ha betegen születne?

Figyelt kérdés
Pl.ha Down kóros lenne?
2011. máj. 4. 08:51
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
73%
talán...
2011. máj. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
76%
de szerintem nem
2011. máj. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, hogy igen. Attól függ, mennyire súlyos a betegsége, mennyi időt jósolnak neki stb.
2011. máj. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
83%
Ha már megszületne semmi esetben se mondanék le róla, más kérdés ha a terhesség során vennék észre hogy nagy a baj, akkor szerintem nem tartanám meg, bármennyire rossz így kimondani..
2011. máj. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
81%
Nem. A saját gyerekemet nem dobná el azért mert betegen született, ő nem tehet semmiről. Attól még én vagyok az anyja, a mi kis szerelmünk gyümölcse, kötődöm hozzá és nem értéktelenebb az egészséges társainál sem. Biztos nehéz lenne, de én a fejemet minden egyes este nyugodtan hajtanám le a párnára, mert tudnám azt, hogy mindent megteszek a boldogsága érdekében, még ha az élet ilyen csúnyán is bánt vele.
2011. máj. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
66%
Igen.
2011. máj. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
81%
Most úgy érzem nem. De nem tudom, hogy adott esetben is ez lenne-e a véleményem.
2011. máj. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
84%
soha!! miért te most ilyen helyzetbe vagy?
2011. máj. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 Tinker Bell ***** válasza:
63%

Ez egy nagyon nehéz kérdés. Nem is tudok most egyértelmű választ adni.


Viszont a lemondást hogyan érted? Mert nem egészen tiszta. Elvetetésre gondolsz, vagy bentlakásos gondozóintézetbe adásra? Tehát megszülni, de nem gondozni vagy meg sem szülni?

2011. máj. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 kelemenkelo válasza:
63%
hát nem is tudom ..talán nem
2011. máj. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!