Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyermek jóléti szolgálatnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermek jóléti szolgálatnál miket kérdezhetnek? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Elváltam 4 hónapja. Kizárólagos lakáshasználatok kértem volna. Hogy gyorsabban menjen a válás, bele egyeztem az osztott használatba. Már látom hogy hiba volt. A volt sógornőm feljelentett a gyermek jóléti szolgálatnál hogy nincsenek a gyerekek ellátva, elhanyagolom őket, és gyakoriak a gyerekek előtti veszekedések. A gyerekeket én szeretem, mindennap főzök rájuk. Tiszta ruhában járnak. Az egyetlen bajom hogy sokat dolgozom, hogy el tudjam őket tartani, így keveset vagyok velük, és sokat vagyok fáradt. A volt férjem egy fillér gyerektartást sem fizetett még. A gyerekek előtti veszekedést pedig az ő provokálja. Én szeretném őket megkímélni ettől, direkt bemegyek a szobába hogy ne is halljam, akkor is jön utánam és addig mondja míg nem ordítok vagy nem sírok. Ő az akinek a magatartásával baj van. Mire számíthatok?
2011. jún. 20. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:

A gyermekjóléti központ dolgozója behív egy első interjúra. Alapadatokat felvesz hogy felvehessen a rendszerbe, elméletileg együttműködő nyilaktozatot is alá kell írnod. (ezektől nem kell félni, nem élnek vissza a hatalmukkal, merthogy nincs nekik..:) )

Az interjún elmondják, hogy ezt a jelzést kapták, mi a te verziód. Elmeséled, ki fognak menni környezettanulmányra. (megnézik a lakást, milyen a komfort fokozata stb...)

A gyerekeket is megkérdezik, ha már elég nagyok hozzá.

Ha nem történik semmi probléma akkor valószínüleg alapellátás keretén belül fognak "gondozni" titeket. Ez annyit jelent, hogy időközönként be kell menned a családgondozóhoz.

Ha van még kérdésed szívesen válaszolok :)

Gyejo alkalmazott :D

2011. jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Ma voltam az első interjún. Több mint egy óra hosszat beszélgettünk. Nem vettek minket gondozásba, hanem a kisebbik fiamnak phszihológust javasoltak. Remélem nem lesz több ilyen bejelentés. Ha mégis lesz valami probléma kérdezhetek tőled?
2011. jún. 21. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!