Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A fotel alatt egy fülbevaló a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fotel alatt egy fülbevaló a hálóban. Szép ugye?

Figyelt kérdés
Hogy ezt fokozzam nemrég született a gyermekünk. Nyilván ezt is kimagyarázná valahogy...........
2009. ápr. 1. 23:00
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
HÁt igen furcsa, mert két pár fülbevaló van, az egyik törött és még a kupak is rajta van mindkettőn. Akárkié is tudott róla hogy kiesett a füléből és kivette, csak leeshetett a földre. Még reménykedem hogy keresztanyámé, mert csak ő aludt itt, más nem járt a hálóban.
2009. ápr. 2. 06:48
 12/26 anonim ***** válasza:
64%
Lehet, hogy a gyereknek vette valaki????
2009. ápr. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
93%

Miért kell rögtön féltékenykedni? Ilyen fülbevalósztori inkább a filmekben van? Miért nem lehet megkérdezni? Én nem értem,senki nem beszél a másikkal? Akárki elhagyhatta, 1% esély, hogy pont vmi szerető. Ki az a hülye, aki a gyerekágyas felesége szobájába vinné a nőjét, aki még a fülbevalóját is elhányja?! Pláne párosával?!

Ilyen a Barátok köztben van, hogy gyorsan forduljon a sztori.

Az anyám pl. mindenfélét rejt a fotel alsó lapja alá. Pl a temetésre szánt betétkönyvet. Honnan van a fotel?

2009. ápr. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
92%
Keresztanyádnak szóltál, hogy itthagyta a fülbevalóját?
2009. ápr. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
87%
Az nem szép, hogy mindjárt a legrosszabra gondolsz és már ide irogatsz, anélkül, hogy megkérdeznéd a férjedet. Milyen kapcsolat a tiétek? Nekem eszembe nem jutna ilyesmi, hanem azonnal megkérdezném, hogy tud-e róla valamit. Utána lehet balhézni. De előre? Amikor még nem is tudsz semmit biztosan?
2009. ápr. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

A látszat néha csal.Nemrég találtam az autónk hátsó ülésén egy fülbevalót.Nagy hiszti volt belőle, persze tagadott mindent.Lassan el is feledtem.Valamelyik este vacsoráztunk otthon, majd megfulladtam, köpnyi nyelni nem tudtam mikor megláttam mi van asztalon.Egy váza.Díszes giccses fajta,,csüngőkkel, üvegből.Amire azt hittem hogy egy fülbevaló, az egy kis alkatrésze volt a vázának.És végig ott volt a szemem előtt, csak a zöld szörny elvakított:)

Említetted, hogy ez tényleg fülbevaló.De ne gondolj a legrosszabra, beszélj vele.

2009. ápr. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
90%
Úgy kérdzed ezt, mintha direkt szeretnél találni valamit, ami rossz fényt vetne a kedvesre. Vagy csak én véltem diadalt kihallani a sorok közül?
2009. ápr. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
90%
en is kaptam a fotel allatt fulbe valot es ki derult a ferjem vette nekem szulinapomra es csak egyiket elejtette s nem kapta s nem akart szolni nekem mikor meg mutattam akkor mondta h Boldog Szulinapot Kedvesem es ide adta a masik felet
2009. ápr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
77%
Szia, szerintem se gondolj a legrosszabbra rögtön. Lehetett buli nálatok, amíg odavoltatok a kórházba, nem? A baba megszületésekor gyakran ünnepelnek az apukák titokban, hogy ne idegeskedjen anyu...Mindenképp kérdezd meg, ne kombinálj, ne idegesítsd magad feleslegesen.
2009. ápr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Az a benyomásom, már máskor is megbántott/becsapott a férjed, és azért számítasz most a legrosszabb eshetőségre. :( Tényleg ne idegeskedj rajta, hanem kérdezd meg.
2009. ápr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!