Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjemmel (Exszel) beadtuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemmel (Exszel) beadtuk a vállást! Most áprilisban lesz az első tárgyalás. Az a probléma,hogy ő kapott birósági papirt,én nem! Elhuzodik emiatt a vállás?

Figyelt kérdés

Én már sokszor szoltam az exnek,hogy nem hozzták,és ő meg huzta halasztotta a dolgot.Ugy intéztük hogy ő a felperes (aki beadta a vállást),én meg az alperes.

A mainapig nem intézett ezzel kapcsolatban semmit!

Vajon miért csinálja ezt!?

Lehet hogy mert nem kaptam birósági papírt,ezért elhúzódik a vállás?

Már 1,5éve vagyunk külön,azóta még nem válltunk el!

Miért csinálja ezt?

Már április van!!


2009. ápr. 2. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kell,hogy legyen egy per szám a férjed bírósági levelén.Erre a számra hivatkozva,telefonálj a bíróságra és kérdezd meg,miért nem jött neked idézés?Ha ő kapott idézést,azon kell lennie időpontnak is.Nem értem miért nem küldtek neked is.Telefonálj be,ez a biztos.
2009. ápr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
gratulálok! mindenki vállik?
2009. ápr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
mármint váLtok.
2009. ápr. 3. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak neki van telefonszám,hogy hivja őket!

Igen!7év után mi is vállunk,pedig van egy 2éves édes picurkánk is.Mivel ő a felperes ezt neki kéne intéznie!Nem?Én nem szerettem volna a vállást ugy igazán,de ő igen.Uj csaja van,uj élete.Had menjen!Én is uj életet kezdtem!Elengedem!

2009. ápr. 3. 07:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem így működik ez,hogy csak ő hívhatja őket.Ahova tartoztok,oda a legközelebbi bíróságra adhat be vállást.Te is érdeklődhetsz,nem csak ő.Nézzd meg a tel.könyvben a számot,vagy kérd el tőle.Ha nem adja oda,akkor kekeckedik és a jelenlegi párja húzkodja.Ami szerintem elég szemét dolog.Én is végig csináltam egy vállást,ott én voltam a felperes.
2009. ápr. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
08:21es vok.Elég az is amikor telefonálsz a bíróságra,hogy megmondod a neveteket és az alapján is tudnak infot adni,hogy van-e egyáltalán időpontotok és mikorra.
2009. ápr. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!