Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjemről van szó mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemről van szó mit csináljak?

Figyelt kérdés
A férjem nem figyel rám kellőképpen és ez nagyon zavar .Minden más sokkal fontosabb és sajnos ezt már a kisfiúnk is érzi! Beszélni nem lehet vele mert azt hiszi hogy maga az Isten és ha felhozom neki minden beszélgetésből én jövök ki rosszul mert még én érzem magam rosszul és bűntudatom van annyira jó a beszélőkéje!! Kirándulni nem soha nem megyünk, nincs családi programunk , inkább dolgozik, lehet hogy már nem kellünk neki???A minap is maszíroztam a farkincáját és láttam hogy nagyon jó neki és amikor sikerült neki minden jó hát én is vártam hogy kényeztessen de nem így lett. Ő szépen befordult és aludt de még hozzámvágta hogy mindíg ilyenkor kell nyüzsögni!!! Szóval még le is tolt!! Nem tudom mit tegyek a kisfiúnk későn alszik el és előbb nem tudok vele foglalkozni .Ha valaki volt már ilyen helyzetbe hogy oldotta meg?
2009. ápr. 4. 13:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nyomasztja a felelősség. A család miatt. Vagy munkamániás lett, van olyan. Főleg, hogy semmi kikapcsolódása nincs. Először nem megsértődni kell, próbálj beszélgetni! De ne te mondd a panaszt, hanem próbáld beszéltetni. Hogy megtudd mi érdekli, mi az a téma amiről sokat tud beszélni, mi az aminél leragad...

Egy nehéz konfliktusos munkahely nagyon le tudja nyomni az embert, és férfiként lehet hogy neked a gondjairól nem akar beszélni.Mielőtt megsértődnél, próbáld kideríteni,hogy mi van vele? Mintha először találkoznátok! Próbáld megismerni! Ezer oka lehet a dolognak, lehet a rövid szex is inkább következmény.

Nem hinném, hogy lenne energiája még egy nőre, és ha szeretője lenne, akkor szerintem inkább kompenzálna. Próbálna kedvesebb lenni, virágot hozni, hogy valamit szépítsen. Nekem úgy tűnik, inkább sok a gondja, feszült vagy elfásult. Vagy vmi személyiségzavar? Te meg legyél határozottabb és magabiztosabb!

2009. ápr. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

De próbáld úgy irányítani, hogy ne az észt ossza, hanem megnyíljon, mit érez, mi foglalkoztatja..

Lehet, te vagy az egyetlen, aki felnéz rá?

2009. ápr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Szeretem de nagyon elegem van belőle!!! Ma is inkább elment tüntetni minthogy velünk legyen .Amikor kiállt a kocsival a fiúnk sírt utánna de csak annyit mondott sziasztok majd jövök. Hogy tudnám megértetni vele hogy a család az első ???? Különben ő a munkahelyen saját maga dönti el mikor mennyit dolgozik!!!! Mert karbantartó és címekre jár ki!!
2009. ápr. 5. 13:31
 14/17 anonim ***** válasza:
Érzéketlen tuskó,ha még a kisfia sem hatja meg.
2009. ápr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Még az jutott eszembe, hogy a kisfiad megérzi ,átérzi a Te lelkiállapotodat, és sokszor tudatosan kell valahogy "eltakarni" előtte a túlságosan negatív érzéseidet az apja felé. Hogy neki könnyebb legyen. Persze ezt tapasztalatból mondom, nehéz titkolni a gyermekünk felé, ha nagyon magunk alatt vagyunk. De a lényeg, hogy mivel ilyenkor neki is nehéz, főleg, ha hiányolja édesapját, éppen ezért, miatta kell erősnek lenned, és mikor vele vagy, megpróbálni csak rá koncentrálni, és együtt játszani, nevetni.


Volt valami vízválasztó nálatok? Esemény ami után így kezdett viselkedni a párod? Vagy valamilyen mértékben mindig ilyen volt? Nincs valami baja? Egészségügyi vagy ilyesmi?

Beszélned kell tényleg vele. Higgadtan, megértően, de beszélgetnetek kell.

2009. ápr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ja, 14:23-as voltam
2009. ápr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen! Tavaly nyáron úgy viseledtem mint ő, sztájkoltam és 1 hétig nem mosogattam megmutattam neki milyen is amikor valaki cseszik valakire és szanaszét hagyja a mocskos tányért poharat vagy amiből éppen evett.Beleunt és elkezdett mosogatni aztán ledobott mindent és elszaladt. Visszatért 1 mosogatógéppel telepakolta és lenyugodott...:-DD Ja és a barátaink nap mint nap meglátogatnak minket és ők is látták hogy szalad a konyha:-)) csak mosolyogtak ...de hogy ez volt e a kiváltó ok azt nem tudom. Tudni kell hogy rendmániás vagyok és poralergiás úgyhogy nállunk patyolattisztaság van. Csak akkor dacoltam egy kicsit és bevallom NAGYON JÓL ESETT!!!!! :-DD
2009. ápr. 8. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!