Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 3 és fél éves a kisfiam. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 és fél éves a kisfiam. A párommal (gyermek édesapja) megromlott a kapcsolatunk. Hamarosan el szeretnék költözni. Ő azzal fenyegetőzik, hoyg a gyereket nem vihetem! Kinél marad a gyerek?

Figyelt kérdés

NYugtassatok meg hogy a bíróság azt ítélné meg hogy a gyerek nálam maradjon. Van egy terkektől mentes lakásom, és állásom. emellett már felneveltem egy gyereket egyedül aki most 19 éves ellenbena párommal akinek a közös gyermekünk az első gyereke.

Az én munkaidőm rugalmas, a kisfiamat eltudom vinni böocsibe/ovibe plusz segítségémre vana naggykarú nagylányom ill az nyugdíjas édesapám. A kisfiam édesapjának viszont a munkaideje is lehetetlenné teszi a gyermek mefelelő ellátását. Más családtagja nicsn aki segíthetne neki.

Nagykorú lányom és az én tanuskodásom elegendő ha mégsem egyből nekm akarnák ítélni, ugye? segítsetek kérlek


2008. márc. 8. 20:58
 1/6 A kérdező kommentje:
elnézést a rengeteg elgépelésért.
2008. márc. 8. 21:00
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azok alapján, amiket leírtál valószínű, hogy neked ítéli a bíróság a kisfiút. Meg általában az anyának ítéli, csak akkor nem, ha pl nem beszámítható v. szenvedélybeteg v. egyáltalán nem tudná eltartani a gyerekét... de neked van lakásod, munkád, segítséged. Biztos ki fog menni hozzátok egy gyermekvédelmis környezettanulmányra, hogy tányleg úgy van, ahogy azt te állítod, mindent megkap-e a gyerek, törődtök vele, és ha nem talál semmi kirívót, akkor biztos veled maradhat a kisfiad.
2008. márc. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért tudni kell, hogy vannak extrém esetek. Sőt a magyar jogrendben igencsak számottevően ismert a korrupció fogalma is.

Tehát ahogy kérted: BIZTOSAT ne várj. Jó esélyekkel indulsz egy gyermekelhelyezési perben. De itt és most SENKI nem mondhatja neked azt, hogy ezt a még el sem indult pert megnyerted.

2008. márc. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked ítélik, megfelelő láthatás mellett.
2008. márc. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudnak olyanokat felhozni ellened, hogy vered rendszeresen a gyereket, hogy iszol hogy drogozol, vagy valami elme beli bajod van akkor nincs olyan bíroság aki ne ítélné neked, a gyerek mindig az anyánál kell hogy elhelyezve legyen ha csak..... itt jönnek a nem megfelöl körülmények.
2008. márc. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ofília válasza:
31%
magyar törvényeink alapján sok esetben jogtalanul IS az anyának ítélik a gyermeket...még egy alkoholista anyának is akár...
2008. nov. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!