Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy szoktátok meg? 3 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktátok meg? 3 éve vagyok együtt a párommal, de most úgy néz ki, hogy vége. Az alábbi link miatt

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


33 éves vagyok, az ő házában éltem. Szerettem ott lakni, rajta kívűl hiányzozni fognak a szobák, növények, állatok, illatok az egész környezet. Biztos megszokom idővel, de most nagyon nehéznek tűnik... És akkor még ott van a kérdésben leírt problémám... Egyszerűen úgy tűnik, hogy most összeomlik az életem...


2011. szept. 8. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Hát, sajnálom, hogy így történt. Amikor én nehéz helyzetben voltam, azt mondták: ha Isten becsuk egy ablakot, kinyit egy másikat.

Gondolom, hogy még fiatal vagy, így hát bizonyos, hogy nem fogod leélni az életed egyedül. Szomorú lehetsz, mert az otthonod hagyod el. Annak ellenére, hogy a pároddal már jó ideje nem volt jó a viszonyod.

Nem egyszerű a helyzeted, de lehet, hogy most ez a legjobb megoldás. Nem tudom miért nem volt neked jó a szex, de bizony anélkül miért élne egy férfi együtt egy nővel? Az élet egyik nagy örömforrása, ez tartja össze a párokat (pár egyéb fontos dolog mellett). A műtétek miatt van ez? És ezeket a műtétek feltétlen szükségesek voltak akkor?

Szerintem most meg kéne nyugodnod elsősorban. De azt tudod, hogy ilyen nagy veszteség után gyász szakasz jön. Azt át kell élned, és lassan feldolgozod az egészet. Utána gondolkodhatsz, hogy hogyan tovább. Ha ez végleges, hogy nem élvezed a szexet, akkor egyáltalán lehet, h. jobb, ha egyedül élsz tovább. Ki fogadja ezt el, hogy neked nem jó, v. fájdalmas. Ennek így kell lennie? Mit mond az orvos? Mert ha ez rendbe jönne, akkor nyitott az út egy új kapcsolat előtt. És akkor, ha annyira akarsz gyereket, gondolkozz el, hogy örökbe is lehet fogadni. Új partnernek őszintén elmondani mi van. Ezzel kell majd kezdeni. És akkor már ketten tudtok dönteni, hogyan tovább?

Túl sok a probléma, mindig csak egy lépéssel előre haladjál. Most a veszteség feldolgozása az elsődleges.

2011. szept. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Jaj ne kenődj el! Tudom hogy ez gyenge vigasz, de fiatal vagy még, sokkal jobb dolgok várnak Rád! Az előző kérdésedből is ordított a szomorúságod, elkeseredettséged, most akkor miért bánkódsz? Örülj, fogd fel pozitivan! Új élet vár RÁD! Ami csodálatosabb lesz, csak Rajtad múlik hidd el! Nem szabad befordulni!
2011. szept. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Most természetes, hogy szomorkodsz. Természetes, hogy hiányozni fog a megszokott környezet. Az ember ilyenkor hajlamos elfelejteni a rosszat és a szépre emlékszik. Egy idő után eljön az az időszak is, amikor már képes vagy egy új kapcsolatra. Meg fogod találni te is a hozzád illő párt, akivel nem civakodtok folyton. Egy párkapcsolatot egyébként is megvisel a lombikprogram, még ha jól működik is. Egy már eleve zűrös kapcsolatba nem szabad babát vállalni, főleg egy lombikba belekezdeni. Arról nem is beszélve, hogy az egészségednek sem tesz jót ez a sok veszekedés.

Fel a fejjel és nyiss a világra, mozdulj ki, csinálj programot a barátaiddal!

2011. szept. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem egyértelmű, mitől fájdalmas a szex. A nőgyógyászati dolog miatt?

---

Az az igazság, hogy amit a korábbi kérdésben leírtál, szerintem ez eleve egy "álkapcsolat" volt. Remélem, ezzel nem bántalak meg. Ha neki nem hiányzott az intimitás semmilyen formája, nem tudom, miért volt veled.

Te meg szerintem csak azért voltál vele, mert elfogadta a betegségedet. Hiszen nem is őt sajnálod a mostani kérdésben, hanem a házat meg az illatokat. Persze lehet, hogy tévedek, de ez az érzésem.


Arra még nem gondoltál, hogy egyedül vállald a gyereket? 33 vagy, és az egészségedet is befolyásolja. Az unokatesómnak is szülni "kellett", hogy meggyógyuljon. Nyilván szerencsésebb lenne párkapcsolatban szülni, de ha nem tudsz éveket várni, át kellene gondolni a lehetőséget. Az unokatesómnak nem volt pasija, gyorsan összeszedett egyet, hipp-hopp terhes lett, aztán elváltak. De imádja a gyerekét, ő maga pedig egészségesnek mondható.

2011. szept. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Ne haragodj, elolvastam a linkelt kérdést, és kissé fura...

Az összebújást se igényelted, azt mondod. Tehát az Ember, nem érdekel, de itt sírsz a Tárgyak miatt?

2011. szept. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mikor nekem kihűltek az érzéseim, 4 év után úgy léptem le, hogy vissza se néztem. Nem hiányzik semmi.
2011. szept. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
09.27 Nem a tárgyak miatt sír, te buta! Ezek összességében - illatok, a kert - ezek az otthont idézik fel. S ilyenkor az ember hajlamos a szép dolgokra emlékezni. Mindenképp egy veszteség ami érte, s az mindig fájdalmas.
2011. szept. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
22%
Azonnal hagyd ott! Én azt sem értem, hogy eddig hogy bírtad ki mellette szex nélkül. Nálunk 44 évesen is naponta megvan és tuti vége lenne a kapcsolatnak, ha kiderülne hogy valami okból ez a másik félnek nem megy.
2011. szept. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!